Filma Shqiptar Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Ora është Fri Feb 21, 2020 5:23 pm

Filma Shqiptar

 • Filma Shqiptar

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Te animuar Shqip


  Filma Te animuar ShqipKetu mund te Gjeni Filma te Animuar te perkthyer ne shqip
  36 Temat
  970 Mesazhet
  Wed Oct 31, 2018 5:29 am
  ilirjakupi Planeti i Thesarit [2002]
 • Kinomatografia ( Cinama-Shqiptare)


  Kinomatografia ( Cinama-Shqiptare)Pershtypjet e juaj per filmat dhe ne pergjithesi kinematografin shqipetare dhe te huaj
  37 Temat
  63 Mesazhet
  Wed Aug 24, 2011 5:34 am
  endritrrasa Flaka e Maleve
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

X-man

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement