Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Ora është Wed Sep 19, 2018 10:24 am

Poezi dhe Vargje Dashurie

 • Poezi dhe Vargje Dashurie

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sporti


  SportiKëtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj
  193 Temat
  420 Mesazhet
  Sat Sep 08, 2012 3:38 am
  Dg Villa: Më mungoi Spanja
 • 6 Temat
  6 Mesazhet
  Tue May 29, 2012 1:22 pm
  AlbveraaTk Gjermanët që do të luajnë në Euro 2012
 • Kuriozitetet


  Kuriozitetetbisedojm rreth Kurioziteteve.. kopshteve zologjike etj etj...
  49 Temat
  102 Mesazhet
  Wed May 25, 2011 4:47 am
  MrFresh Apokalipsi i pashmangshëm: Fundi i botës në tetor
 • Vipat Shqipatr edhe te huaj


  Vipat Shqipatr edhe te huajKetu mund te Mesoni per Vipat Shqipatr edhe te huaj
  53 Temat
  69 Mesazhet
  Mon Aug 22, 2011 6:28 am
  AlbveraaTk Martohet Kim Kardashian
 • E-books


  E-booksketu mund te fuseni libra te ndryshme si dhe programe per textin e auto-shkolles libera per auto-shkoll dhe libra te ndryshem..
  9 Temat
  17 Mesazhet
  Sat Sep 10, 2011 2:15 pm
  Ergysirealmadrid Encyclopedia Britannica 2010 Almanac
 • Reqeta per Gatim


  Reqeta per GatimKetu Mund te Gjeni Te gjitha Reqeta per Gatim......
  41 Temat
  44 Mesazhet
  Sun Sep 09, 2012 3:02 am
  AlbveraaTk Sarma pa mish
 • Internet Teknologji


  Internet TeknologjiTe rejat nga Internet Teknologji
  78 Temat
  149 Mesazhet
  Thu Feb 17, 2011 8:17 am
  X-man iPhone 4, telefoni më i mirë i vitit
 • Tv Live Albveraa.Tk


  Tv Live Albveraa.TkKetu Mund te Gjeni Televizione Shqiptare edhe te Huaja Live???
  33 Temat
  33 Mesazhet
  Fri Mar 11, 2011 9:20 am
  albvera Fox News Live By Albveraa.Tk
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement