Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

Mesazh nga X-man prej Mon Apr 27, 2009 12:41 pm


Convert pothuajse të gjitha video fotografi në rishikim të pothuajse çdo pajisje portative."
Opell Video Converter Pro është i fuqishëm, të gjitha-në-një mjet convert video të cilat ndihmojnë ju convert video pothuajse të gjitha dosjet
për rishikim të pothuajse çdo pajisje portative duke përfshirë iPod, iPhone, Archos, PSP, PS3, Xbox360, Zune, Wii,
Blackberry, telefoni celular, mp4 Player, Creative Zen Player, HP iPaq, Pocket PC, PDA dhe kështu me radhë.
Ajo mund të konvertoni thuajse të gjitha dosjet popullore video duke përfshirë WMV, RM, RMVB, AVI, MOV, FLV, MPG, MPEG, DivX, Xvid,
DTA, VCD, SVCD, 3gp, 3G2, Mp4, H264, MKV, ASF, VOB, etj Ndërkohë, ajo gjithashtu mund të mbështesë output pothuajse çdo video dhe
format audio, video duke përfshirë format (WMV, RM, RMVB, AVI, MOV, FLV, MPG, MPEG-1, MPEG-2, DivX, Xvid, 3gp, 3G2, mp4,
H264) dhe format audio (MP2, MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, ZQM, etj). Opell Video Converter është shumë lehtë të
përdorim të shpejtë dhe të konvertohet me cilësi më të mirë. Enjoy your favorite video clip për çdo pajisje.
Shutdown kompjuter automatikisht kur të punës është bërë.
Simple GUI dhe shumë i lehtë për t'u përdorur.


Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:


_________________

X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

Mesazh nga keri prej Wed Feb 03, 2010 5:14 am

flm
keri
keri
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 304
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 44
Regjistrim Regjistrim : 04/03/2009
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

Mesazh nga jetush prej Fri Feb 05, 2010 1:11 am

flm
jetush
jetush
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 16
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 02/02/2010
Vendbanimi Vendbanimi : macedonia
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

Mesazh nga fati-qulli prej Thu Mar 04, 2010 11:53 am

flm a a
fati-qulli
fati-qulli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 11
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 04/03/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

Mesazh nga fati-qulli prej Thu Mar 04, 2010 12:15 pm

a mundesh User name edhe registrion code me postu flm
fati-qulli
fati-qulli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 11
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 04/03/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

Mesazh nga vizatimi007 prej Thu Jan 19, 2012 2:33 pm

flm
vizatimi007
vizatimi007
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 34
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 05/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtin
Humori Humori : Stupcat
Hobi Hobi : Student
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

Mesazh nga vizatimi007 prej Tue Feb 28, 2012 2:57 am

flm shum
vizatimi007
vizatimi007
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 34
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 05/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtin
Humori Humori : Stupcat
Hobi Hobi : Student
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Opell Video Converter 2.2.2 + Patch

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi