Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Driver Genius Professional Edition 8.0.316 Portable

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Driver Genius Professional Edition 8.0.316 Portable

Mesazh nga albvera prej Tue Apr 28, 2009 7:52 amShofer gjeniale profesionale është një mjet i menaxhimit profesional shofer tipare të dy shofer menaxhimit dhe hardware diagnostikimet. Shofer gjeniale siguron funksionet praktike të tilla si shofer backup, restaurimin, update dhe largimin për përdoruesit e kompjuterit. Nëse ju shpesh reinstall tuaj të sistemit operativ, ju mund të mos harrojnë përvojat e dhimbshme të tilla në kërkim të gjithë për të gjitha llojet e shoferëve. Në qoftë se për fat të keq keni humbur tuaj shofer CD, e kërkimit do të jetë më i mundimshëm dhe kohë-konsumojnë.

Tani me funksionin e shoferit backup Shofer shpirt, ju mund të backup të gjithë shoferëve në kompjuterin tuaj para reinstalling, rivendosjen e tyre dhe me pas shoferi restaurimit të funksionojë sistemi reinstallation ka mbaruar. Kjo do të kurseni kohën tuaj në mënyrë dramatike për shofer gjatë instalimit të sistemit instalimin procedurës, dhe nuk do të shqetësohen rreth ku për të gjetur një shofer. Përveç kësaj, mund të krijoni një paketë instalimi automatike për të gjithë shoferëve në sistemin tuaj nga Shofer gjeniu. Pasi keni reinstalled tuaj sistemit operativ, ju mund të restauruar të gjitha shoferëve në vetëm një klikim me këtë program restaurimin automatike.

Është me të vërtetë i përshtatshëm. Shofer gjeniale automatikisht mund të gjeni një shofer për pajisjen se sistemi nuk mund të gjejnë një shofer për të. Ajo mund të njohin emrin dhe shitësi e informacionit e pajisjes, të drejtpërdrejtë dhe të sigurojë shkarko URL për të kërkuar shoferit. Shofer gjeniale downtr gjithashtu mbështet online përditësime për shoferët e ekzistuese hardware devices. Ka më shumë se 30.000 më të fundit për shoferë të tilla si pajisje hardware motherboards, kartat video, tinguj kartave, kartat e rrjetit, modems, monitoron, mice, keyboards, kamera digjitale, video capture cards, etc Shofer gjeniale në web site. Përveç kësaj, aty janë të përditshme për përditësime shumë shoferëve në faqen tonë. Klientët tanë mund të marrin informacion për shoferët e fundit nga Shofer gjeniale LiveUpdate e programit, të cilat mund të sinkronizuar në bazën e të dhënave në faqen tonë.


Liku eshte hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

albvera
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Driver Genius Professional Edition 8.0.316 Portable

Mesazh nga mazreku prej Mon Jul 05, 2010 1:43 am

flm
mazreku
mazreku
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 45
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 16/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : KOSOVE
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Driver Genius Professional Edition 8.0.316 Portable

Mesazh nga llani1985 prej Sun Jul 11, 2010 6:41 am

flm
llani1985
llani1985
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 12
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 11/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Driver Genius Professional Edition 8.0.316 Portable

Mesazh nga shala_elhom prej Thu Dec 02, 2010 10:40 am

flm
shala_elhom
shala_elhom
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 02/12/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Deqan
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sex
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Driver Genius Professional Edition 8.0.316 Portable

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi