Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Balada e Kurbinit

Shko poshtë

Pa ikon Balada e Kurbinit

Mesazh nga tingulli-3 prej Sat Jul 18, 2009 3:21 pm
Ushtarë që nisen në luftë si mercenarë dhe kthehen të vdekur. Vajza që presin e presin dhe më në fund martohen me të tjerë. Një vezir mundohet të marrë një grua të re të bukur dhe indiferente e cila gjendet midis burrit me të cilin u martua e lodhur nga pritja e gjatë dhe burrit që më në fund u kthye.Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:
tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 42
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Balada e Kurbinit

Mesazh nga blerogjino prej Sun Apr 04, 2010 6:37 am

flm
blerogjino
blerogjino
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 39
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 03/03/2010
Vendbanimi Vendbanimi : kosove
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Balada e Kurbinit

Mesazh nga blerogjino prej Sun Apr 04, 2010 6:38 am

shume flm
blerogjino
blerogjino
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 39
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 03/03/2010
Vendbanimi Vendbanimi : kosove
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Balada e Kurbinit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi