Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Deshmoret e Monumenteve

Shko poshtë

Pa ikon Deshmoret e Monumenteve

Mesazh nga tingulli-3 prej Sat Jul 18, 2009 3:27 pmFilmi i pare i xhiruar ne baze ngjarjesh te vërteta te ndodhura gjate Luftes se Pare Boterore. Nje ekspedite Austro Hungareze disponon informacione dhe ngre nje zone arkeologjike ne qytetin e vjeter Apollonia. Ekspertet e kesaj ekspedite, si arkeologu Shniker, duan te grabisin monumente te lashta, por fshatarët e zones te udhehequr nga mësuesi luftojne per ti mbrojtur


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 42
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi