Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Madagascar ----Madagascar

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pa ikon Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga MrFresh prej Sun Jul 19, 2009 2:52 amKatër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:


_________________
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga shkelqa prej Mon Aug 17, 2009 2:22 pm

flm
shkelqa
shkelqa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 17/08/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtin
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga njazi prej Fri Oct 02, 2009 5:57 am

flm
njazi
njazi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 02/10/2009
Vendbanimi Vendbanimi : ferizaj
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga tarza prej Thu Dec 24, 2009 12:53 pm

flm njeri
tarza
tarza
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 29/10/2009
Vendbanimi Vendbanimi : sweden
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga xeniki prej Tue Feb 02, 2010 4:16 pm

FLM
xeniki
xeniki
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 01/02/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga ina28 prej Wed Feb 10, 2010 11:22 am

flm
ina28
ina28
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 10/02/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shqiperi
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga edi.dr prej Fri May 14, 2010 2:35 pm

shume faleminderit
edi.dr
edi.dr
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 29/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : albania
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga edi.dr prej Sat Jun 05, 2010 12:39 pm

flm
edi.dr
edi.dr
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 29/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : albania
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga gximos prej Sun Jun 06, 2010 2:42 pm

flm
gximos
gximos
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 10
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 06/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishtine
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga xmen101 prej Thu Jul 15, 2010 8:46 am

FLM
xmen101
xmen101
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 25/04/2009
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga android17 prej Fri Aug 20, 2010 9:26 am

flm
android17
android17
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2010
Vendbanimi Vendbanimi : albanian
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga android17 prej Fri Aug 20, 2010 9:27 am

flm
android17
android17
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2010
Vendbanimi Vendbanimi : albanian
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga ermalii prej Mon Sep 06, 2010 1:12 pm

flm
ermalii
ermalii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 06/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga LEOLEONARDI prej Sat Sep 25, 2010 3:30 pm

flm
LEOLEONARDI
LEOLEONARDI
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 25/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : pogradec
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon 10 255

Mesazh nga Durim91 prej Wed Nov 10, 2010 8:33 am

flms shummm
Durim91
Durim91
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 10/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : strug
Humori Humori : all
Hobi Hobi : vizatim
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga hubejb prej Sun Nov 14, 2010 1:02 pm

flm
hubejb
hubejb
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 14/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : tetovo
Humori Humori : jo
Hobi Hobi : po
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga eglis prej Thu Dec 09, 2010 10:18 am

bukur
eglis
eglis
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 06/12/2010
Vendbanimi Vendbanimi : kushtrimi
Humori Humori : mire
Hobi Hobi : muzika
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga beratsi prej Tue Dec 14, 2010 9:13 am

flm
beratsi
beratsi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 14/12/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Maastricht
Humori Humori : kot
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga 1hack prej Mon Jan 03, 2011 3:45 am

flm
1hack
1hack
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 03/01/2011
Vendbanimi Vendbanimi : SkaCteDuhet
Humori Humori : VariKarin
Hobi Hobi : Hack
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga ditlir prej Thu Feb 24, 2011 3:36 pm

flm
ditlir
ditlir
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 24/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : str
Humori Humori : a
Hobi Hobi : a
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga anonimus_ch prej Sat Feb 26, 2011 6:23 am

FLM
anonimus_ch
anonimus_ch
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 20/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Humori Humori : Stupcat
Hobi Hobi : Football
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga leli prej Thu Apr 21, 2011 8:38 pm

faleminderit nga leli
leli
leli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 21/04/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Humori Humori : Portokalli
Hobi Hobi : muzika
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga migita prej Tue Apr 26, 2011 6:46 am

MrFresh shkruajti:

Katër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

migita
migita
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 26/04/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Humori Humori : :)
Hobi Hobi : vizatimi
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga henris prej Thu May 12, 2011 9:43 am

flm
henris
henris
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 11/05/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : super
Hobi Hobi : fotografia
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon faleminderit shume njeri

Mesazh nga bimi prej Wed Jun 15, 2011 10:42 am

faleminderit shume njeri
bimi
bimi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 15/06/2011
Vendbanimi Vendbanimi : gjakove
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi