Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Madagascar ----Madagascar

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Pa ikon Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga MrFresh prej Sun Jul 19, 2009 2:52 am

First topic message reminder :Katër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:


_________________
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga eglis prej Thu Dec 09, 2010 10:18 am

bukur

eglis
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 06/12/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga beratsi prej Tue Dec 14, 2010 9:13 am

flm

beratsi
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 14/12/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga 1hack prej Mon Jan 03, 2011 3:45 am

flm

1hack
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 4
Regjistrim Regjistrim : 03/01/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga ditlir prej Thu Feb 24, 2011 3:36 pm

flm

ditlir
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 24/02/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga anonimus_ch prej Sat Feb 26, 2011 6:23 am

FLM

anonimus_ch
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 4
Regjistrim Regjistrim : 20/02/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga leli prej Thu Apr 21, 2011 8:38 pm

faleminderit nga leli

leli
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 21/04/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga migita prej Tue Apr 26, 2011 6:46 am

MrFresh shkruajti:

Katër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:


migita
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 26/04/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga henris prej Thu May 12, 2011 9:43 am

flm

henris
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 11/05/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon faleminderit shume njeri

Mesazh nga bimi prej Wed Jun 15, 2011 10:42 am

faleminderit shume njeri

bimi
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 15/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon faleminderit shume njeri

Mesazh nga bimi prej Wed Jun 15, 2011 10:46 am

MrFresh shkruajti:

Katër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

bimi
bimi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 15/06/2011
Vendbanimi Vendbanimi : gjakove
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga lirhyseni prej Tue Jun 21, 2011 2:00 pm

flm
lirhyseni
lirhyseni
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 42
Regjistrim Regjistrim : 21/06/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Humori Humori : Stupcat
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga filan001 prej Sun Jul 17, 2011 3:30 pm

flm shume rrofsh
filan001
filan001
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 17/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : prishtine
Humori Humori : animacion
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga isakramadani prej Tue Jul 19, 2011 3:09 am

MrFresh shkruajti:

Katër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

isakramadani
isakramadani
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Palcisht
Humori Humori : po
Hobi Hobi : kompjuteri
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga isakramadani prej Tue Jul 19, 2011 3:09 am

flm
isakramadani
isakramadani
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Palcisht
Humori Humori : po
Hobi Hobi : kompjuteri
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga rejan prej Tue Dec 13, 2011 4:33 am

shkelqa shkruajti:flm
rejan
rejan
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 13/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm shumm

Mesazh nga sbela prej Wed Feb 08, 2012 9:24 am

MrFresh shkruajti:

Katër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

sbela
sbela
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Humori Humori : humor
Hobi Hobi : kultura
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga sbela prej Wed Feb 08, 2012 10:10 am

MrFresh shkruajti:

Katër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

"MrFresh"]
sbela
sbela
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Humori Humori : humor
Hobi Hobi : kultura
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga Sokol prej Sat Feb 11, 2012 8:01 am

MrFresh shkruajti:

Katër kafshë të kopështit zoologjik - zebra Marty, luani Alex, gjirafa Melman dhe kali detit Gloria janë sensacion në New York, por Marty nuk i pëlqen aty dhe dëshiron të jeton në liri. Atë mendim e kanë edhe katër pinguinat që e kanë bërë planin me ikur prej aty vendit, edhe Marty kshyr si pinguinat me ikur dhe e thotë ketë plan tjerëve, amo tjerëve nuk i pëlqen kjo ide dhe Marty ik nga kopshti zoologjik, mbasi tjertë kanë fjetur, pasi që e vërejn që Marty ka ikur, e kërkojn Alex, Melman dhe Gloria nëpër New York dhe e trembin krejt Nju Jorkun që pastaj i kapin dhe i ktheyn në kopshtin zoologjik, pastaj ata dërgohën gabimisht në Madagaskar, por ata katër nuk e dinë si është jeta në gjungël, dhe kështu dalin probleme nën shoqëri dhe aventura fillon.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

Sokol
Sokol
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 11/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Fier
Humori Humori : Shqiptar
Hobi Hobi : Futbolli
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga Sokol prej Sat Feb 11, 2012 8:01 am

Flm :d
Sokol
Sokol
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 11/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Fier
Humori Humori : Shqiptar
Hobi Hobi : Futbolli
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga verepires prej Sun Feb 12, 2012 1:02 pm

shkelqa shkruajti:flm
flm
verepires
verepires
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 83
Regjistrim Regjistrim : 12/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Humori Humori : mire fare
Hobi Hobi : verepires
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga verepires prej Sun Feb 12, 2012 1:03 pm

Sokol shkruajti:Flm :d
flm
verepires
verepires
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 83
Regjistrim Regjistrim : 12/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Humori Humori : mire fare
Hobi Hobi : verepires
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga anesaaa prej Fri Jun 08, 2012 3:41 pm

thanks
anesaaa
anesaaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : ecja
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga hasanb13 prej Sat Jul 21, 2012 10:43 am

:D
hasanb13
hasanb13
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 21/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : mitrovic
Humori Humori : deridikun
Hobi Hobi : sexi
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga megashq prej Mon Nov 12, 2012 10:19 am

flm
megashq
megashq
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 12/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi : ferizaj
Humori Humori : ice age
Hobi Hobi : skam
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga florenc prej Wed Jan 02, 2013 1:35 pm

flm
florenc
florenc
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 02/01/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : ski
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Madagascar ----Madagascar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi