Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

E bukura dhe Bisha DvdRip

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

new E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga albvera prej Mon Jul 27, 2009 8:26 amNje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko

albvera
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga gzimi1 prej Tue Aug 11, 2009 5:03 am

flm
gzimi1
gzimi1
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 29
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 10/08/2009
Vendbanimi Vendbanimi : gllamnik
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga Ulmer prej Thu Oct 08, 2009 10:15 am

flm
Ulmer
Ulmer
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 44
Regjistrim Regjistrim : 08/10/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ulm
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga ariu30 prej Thu Oct 22, 2009 7:07 am

flm
ariu30
ariu30
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 22/10/2009
Vendbanimi Vendbanimi : kosove
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga ditaandi prej Mon Nov 02, 2009 6:25 am

flm
ditaandi
ditaandi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 45
Regjistrim Regjistrim : 02/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga rinesa prej Sat Nov 07, 2009 2:06 am

flm
rinesa
rinesa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 07/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : kosov
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga ismajl prej Thu Dec 10, 2009 2:11 pm

thnx
ismajl
ismajl
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 21
Regjistrim Regjistrim : 10/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : BB
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga arbijon prej Sat Dec 26, 2009 3:57 am

a po me tregoni se si me i marr videot
arbijon
arbijon
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 26/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : prizren
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga xeniki prej Mon Feb 01, 2010 11:55 pm

flm
xeniki
xeniki
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 01/02/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga ina28 prej Wed Feb 10, 2010 11:17 am

flm
ina28
ina28
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 10/02/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shqiperi
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga leo1993 prej Tue Mar 16, 2010 1:07 pm

flm
leo1993
leo1993
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 16/03/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Pogradec
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga halim prej Sun Apr 18, 2010 5:08 am

flm
halim
halim
Senior Member-Albveraa
Senior Member-Albveraa

Postimet Postimet : 124
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga netash prej Sun May 23, 2010 12:16 pm

flm
netash
netash
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 23/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : KOSOVE
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga jetonsh prej Wed Jun 02, 2010 2:14 pm

flm
jetonsh
jetonsh
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 02/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga laert prej Tue Jun 08, 2010 7:10 am

flm
laert
laert
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : albania
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga astritii prej Thu Jul 01, 2010 7:45 am

thanxx
astritii
astritii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 30/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : kosove
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga lalikali prej Fri Jul 16, 2010 4:34 am

gzimi1 shkruajti:flm
lalikali
lalikali
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 16/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga lalikali prej Fri Jul 16, 2010 4:35 am

flm
lalikali
lalikali
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 16/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga ermalii prej Mon Sep 06, 2010 1:03 pm

Flm
ermalii
ermalii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 06/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga luftim64 prej Sat Sep 18, 2010 11:22 am

Faleminderit
luftim64
luftim64
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 16
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 18/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Shkup
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga LEOLEONARDI prej Sat Sep 25, 2010 10:17 am

flm shume
LEOLEONARDI
LEOLEONARDI
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 25/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : pogradec
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga tora prej Tue Sep 28, 2010 9:23 pm

flm
tora
tora
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 92
Regjistrim Regjistrim : 28/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : pakistan
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga analusia prej Mon Oct 18, 2010 3:35 pm

flm :
analusia
analusia
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 18/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : vl
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga hubejb prej Sun Nov 14, 2010 1:06 pm

flm
hubejb
hubejb
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 14/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : tetovo
Humori Humori : jo
Hobi Hobi : po
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga aron prej Thu Nov 18, 2010 6:43 am

ariu30 shkruajti:flm
:
aron
aron
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 18/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : italy
Humori Humori : happy
Hobi Hobi : painting
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi