Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Pa ikon Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga MrFresh prej Thu Feb 19, 2009 9:12 amLiku eshte Hide per te para Likun DUhet te postosh si psh Flm?


_________________
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga durimleka prej Tue Jun 09, 2009 7:31 pm

interesant
durimleka
durimleka
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 09/06/2009
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga AlbveraPress prej Fri Jul 10, 2009 10:57 am

flm
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga petro konduri prej Mon Nov 16, 2009 2:34 pm

petro konduri
petro konduri
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 45
Regjistrim Regjistrim : 30/07/2009
Vendbanimi Vendbanimi : greece
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga d88-88d prej Fri Dec 04, 2009 1:16 am

flm shume
d88-88d
d88-88d
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 04/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Kosove
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga d88-88d prej Fri Dec 04, 2009 1:17 am

te lutem a mund ta besh upload ne ndonje uploadserver tjeter se linkat nuk funksionojne.
d88-88d
d88-88d
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 04/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Kosove
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga qabrati prej Sat Jan 16, 2010 6:30 pm

flm
qabrati
qabrati
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 10
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 44
Regjistrim Regjistrim : 16/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga GJIN prej Mon Jan 18, 2010 4:18 am

MrFresh shkruajti:

Liku eshte Hide per te para Likun DUhet te postosh si psh Flm?

GJIN
GJIN
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 81
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 45
Regjistrim Regjistrim : 22/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : GREQI
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga cima prej Wed Jan 27, 2010 2:39 pm

flm
cima
cima
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 27/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Ferizaj
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Shpetta prej Sun Apr 04, 2010 6:00 pm

flm
Shpetta
Shpetta
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 04/04/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Mitrovice
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Shpetta prej Sun Apr 04, 2010 6:01 pm

flm
Shpetta
Shpetta
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 04/04/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Mitrovice
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga d88-88d prej Mon Apr 05, 2010 9:58 am

flm
d88-88d
d88-88d
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 04/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Kosove
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga vullnet prej Sun Apr 18, 2010 6:26 am

flm
vullnet
vullnet
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 18/04/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga halim prej Sun Apr 18, 2010 9:56 am

flm
halim
halim
Senior Member-Albveraa
Senior Member-Albveraa

Postimet Postimet : 124
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga adnan hasani prej Mon Jun 07, 2010 2:08 pm

flm
adnan hasani
adnan hasani
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 07/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Flm

Mesazh nga emjuesej prej Fri Jul 09, 2010 10:28 am

Flm veq vazhdo
emjuesej
emjuesej
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 04/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga arbenthe1 prej Sat Jul 24, 2010 7:47 am

flm
arbenthe1
arbenthe1
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 11
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 24/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : bulgari
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga aritontoni prej Sat Mar 05, 2011 3:43 pm

flm
aritontoni
aritontoni
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 05/03/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tetova
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : futball
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga 02091987-+ prej Tue Dec 13, 2011 6:45 am

flm
02091987-+
02091987-+
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 13/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Humori Humori : kurgja hiq
Hobi Hobi : pc
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga dushii prej Thu Jan 19, 2012 10:40 am

EJ amundet me u rregullu linku senuk bojn linkat edhe nese mundet najkush krrejt pjest e mamutovit dhe rexhepovit flm nese mi gjeni ama jo prejt youtubes
dushii
dushii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 19/01/2012
Vendbanimi Vendbanimi : namur
Humori Humori : pc
Hobi Hobi : pc
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga agon bytyqi prej Fri Apr 13, 2012 12:51 pm

flm
agon bytyqi
agon bytyqi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 13/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Mahmutovitet dhe Rexhepovitet
Hobi Hobi : Futbolli
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Fisnikk prej Wed May 30, 2012 6:05 pm

flm
Fisnikk
Fisnikk
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 30/05/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Humori Humori : asiduhasiudh
Hobi Hobi : adaioudaisuhj
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga liridon ahmetaj prej Mon Jul 16, 2012 5:25 am

flm
liridon ahmetaj
liridon ahmetaj
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 16/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : korishë
Humori Humori : mahmutovitet dhe rexhepovitet
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga liridon ahmetaj prej Mon Jul 16, 2012 6:19 am

Flm
liridon ahmetaj
liridon ahmetaj
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 16/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : korishë
Humori Humori : mahmutovitet dhe rexhepovitet
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga skandal grup prej Sat Jul 28, 2012 1:39 am

durimleka shkruajti:interesant
skandal grup
skandal grup
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 28/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kosov
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : fotball
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi