Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Pa ikon Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga MrFresh prej Thu Feb 19, 2009 9:12 am

First topic message reminder :Liku eshte Hide per te para Likun DUhet te postosh si psh Flm?


_________________
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga arbenthe1 prej Sat Jul 24, 2010 7:47 am

flm

arbenthe1
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 11
Regjistrim Regjistrim : 24/07/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga aritontoni prej Sat Mar 05, 2011 3:43 pm

flm

aritontoni
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 05/03/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga 02091987-+ prej Tue Dec 13, 2011 6:45 am

flm

02091987-+
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 13/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga dushii prej Thu Jan 19, 2012 10:40 am

EJ amundet me u rregullu linku senuk bojn linkat edhe nese mundet najkush krrejt pjest e mamutovit dhe rexhepovit flm nese mi gjeni ama jo prejt youtubes

dushii
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 19/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga agon bytyqi prej Fri Apr 13, 2012 12:51 pm

flm

agon bytyqi
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 13/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Fisnikk prej Wed May 30, 2012 6:05 pm

flm

Fisnikk
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 30/05/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga liridon ahmetaj prej Mon Jul 16, 2012 5:25 am

flm

liridon ahmetaj
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 4
Regjistrim Regjistrim : 16/07/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga liridon ahmetaj prej Mon Jul 16, 2012 6:19 am

Flm

liridon ahmetaj
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 4
Regjistrim Regjistrim : 16/07/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga skandal grup prej Sat Jul 28, 2012 1:39 am

durimleka shkruajti:interesant

skandal grup
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 28/07/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga skandal grup prej Sat Jul 28, 2012 1:41 am

skandal grup shkruajti:
durimleka shkruajti:interesant
skandal grup
skandal grup
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 28/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kosov
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : fotball
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon 11

Mesazh nga skandal grup prej Sat Jul 28, 2012 1:46 am

AlbveraPress shkruajti:flm
skandal grup
skandal grup
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 28/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kosov
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : fotball
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga crazyrabbitx prej Tue Jul 31, 2012 9:30 am

flm
crazyrabbitx
crazyrabbitx
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 31/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : Mahmutovitet dhe Rexhepovitet
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga crazyrabbitx prej Tue Jul 31, 2012 9:31 am

gagsasg
crazyrabbitx
crazyrabbitx
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 31/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : Mahmutovitet dhe Rexhepovitet
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga Linditaaaa prej Sun Aug 05, 2012 12:41 pm

MrFresh shkruajti:

Liku eshte Hide per te para Likun DUhet te postosh si psh Flm?

flm
Linditaaaa
Linditaaaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 05/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : mahmutovitet
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Linditaaaa prej Sun Aug 05, 2012 2:47 pm

MrFresh shkruajti:

Liku eshte Hide per te para Likun DUhet te postosh si psh Flm?

flm


qysh mundem me i pa kto pjes se spo del video
Linditaaaa
Linditaaaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 05/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : mahmutovitet
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Linditaaaa prej Mon Aug 13, 2012 9:56 am

flm
Linditaaaa
Linditaaaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 05/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : mahmutovitet
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga adriani1991 prej Sat Sep 08, 2012 11:04 am

flm
adriani1991
adriani1991
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : gjilan
Humori Humori : mahmutovit dhe rexhepovit
Hobi Hobi : muzika
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga adriani1991 prej Sat Sep 08, 2012 11:08 am

flm
adriani1991
adriani1991
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : gjilan
Humori Humori : mahmutovit dhe rexhepovit
Hobi Hobi : muzika
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga adriani1991 prej Sat Sep 08, 2012 11:10 am

flm
adriani1991
adriani1991
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : gjilan
Humori Humori : mahmutovit dhe rexhepovit
Hobi Hobi : muzika
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Muamer prej Wed Sep 19, 2012 9:42 am

flm
Muamer
Muamer
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 19/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Humori Humori : Portolalli
Hobi Hobi : Informatika
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga veto0n5 prej Tue Sep 25, 2012 12:35 pm

flm...
veto0n5
veto0n5
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 25/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : london
Humori Humori : fanny
Hobi Hobi : basketboll
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga Beratdibrani prej Thu Sep 27, 2012 12:53 am

flm
Beratdibrani
Beratdibrani
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 27/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : suedi
Humori Humori : kosove
Hobi Hobi : sex
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga cute_boy@live.com prej Mon Oct 08, 2012 5:32 pm

MrFresh shkruajti:

Liku eshte Hide per te para Likun DUhet te postosh si psh Flm?

cute_boy@live.com
cute_boy@live.com
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 08/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : gjilan
Humori Humori : mahmutovit dhe rexhepovit
Hobi Hobi : internet
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga cute_boy@live.com prej Mon Oct 08, 2012 5:34 pm

flm
cute_boy@live.com
cute_boy@live.com
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 08/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : gjilan
Humori Humori : mahmutovit dhe rexhepovit
Hobi Hobi : internet
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga adrenalina prej Mon Oct 22, 2012 6:09 pm

flm

adrenalina
adrenalina
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 22/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prizren
Humori Humori : besim dina
Hobi Hobi : biciklist
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga adrenalina prej Mon Oct 22, 2012 6:10 pm

thnx
adrenalina
adrenalina
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 22/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prizren
Humori Humori : besim dina
Hobi Hobi : biciklist
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga adrenalina prej Mon Oct 22, 2012 6:16 pm

500
adrenalina
adrenalina
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 22/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prizren
Humori Humori : besim dina
Hobi Hobi : biciklist
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Buban prej Wed Oct 24, 2012 4:45 pm

Flm
Buban
Buban
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 24/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Humori Humori : Mas 5 Min
Hobi Hobi : Super Mario
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Flmm

Mesazh nga Buban prej Wed Oct 24, 2012 4:47 pm

adrenalina shkruajti:flm

Buban
Buban
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 24/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Humori Humori : Mas 5 Min
Hobi Hobi : Super Mario
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Buban prej Wed Oct 24, 2012 4:59 pm

Flmm Shumm Shumm Edhe Me Tregoni Si Mund Ta Shoh Kte Video Ju Lutem
Buban
Buban
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 24/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Humori Humori : Mas 5 Min
Hobi Hobi : Super Mario
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Buban prej Wed Oct 24, 2012 5:04 pm

Palidhje Forum SMund Te Shikosh Humor shka esht kjo kshtu pfffffff
Buban
Buban
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 24/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Humori Humori : Mas 5 Min
Hobi Hobi : Super Mario
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga edmaja prej Sat Nov 10, 2012 6:44 pm

flm shume
edmaja
edmaja
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 10/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Gjakovë
Humori Humori : Mahmutovit dhe rexhepovit
Hobi Hobi : Kamera
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga edmaja prej Sat Nov 10, 2012 6:45 pm

shume flm
edmaja
edmaja
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 10/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Gjakovë
Humori Humori : Mahmutovit dhe rexhepovit
Hobi Hobi : Kamera
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon flm

Mesazh nga BMW X5; prej Sat Dec 01, 2012 8:33 am

MrFresh shkruajti:

Liku eshte Hide per te para Likun DUhet te postosh si psh Flm?

BMW X5;
BMW X5;
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 01/12/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Humori Humori : Mahmutovitet dhe Rexhepovitet 3
Hobi Hobi : PC
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Mahmutovitet dhe Rexhepovitet- Pjesa 3 ( Quality )

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi