Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

new Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga MrFresh prej Tue Aug 04, 2009 11:32 am

First topic message reminder :Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko_________________
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë


new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga Niki005 prej Wed Jun 08, 2011 11:03 am

Flm shumë

Niki005
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga gximos prej Fri Jul 01, 2011 1:43 pm

flmmmmmmmmmmmmmmmmmm

gximos
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 10
Regjistrim Regjistrim : 06/06/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga tani prej Sun Jul 10, 2011 1:23 pm

MrFresh shkruajti:

Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko flmtani
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 8
Regjistrim Regjistrim : 10/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga tani prej Sun Jul 10, 2011 1:24 pm

sh flmmmmmmmm

tani
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 8
Regjistrim Regjistrim : 10/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga tani prej Sun Jul 10, 2011 1:25 pm

tani shkruajti:sh flmmmmmmmm

tani
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 8
Regjistrim Regjistrim : 10/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga qlirim1994 prej Mon Jul 11, 2011 7:25 am

MrFresh shkruajti:

Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarkoqlirim1994
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga qlirim1994 prej Mon Jul 11, 2011 7:25 am

flm

qlirim1994
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga rotnem prej Mon Jul 18, 2011 2:30 pm

flm

rotnem
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 18/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga ILIRG prej Tue Aug 02, 2011 4:15 am

flm

ILIRG
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 13
Regjistrim Regjistrim : 21/02/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga Daffy prej Tue Aug 02, 2011 8:21 am

flm
Daffy
Daffy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 02/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : asdadasdasda
Hobi Hobi : saddaasddasdsd
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga Daffy prej Tue Aug 02, 2011 8:21 am

flm
Daffy
Daffy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 02/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : asdadasdasda
Hobi Hobi : saddaasddasdsd
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga Daffy prej Tue Aug 02, 2011 8:21 am

flm
Daffy
Daffy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 02/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : asdadasdasda
Hobi Hobi : saddaasddasdsd
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga astrit dauti prej Thu Sep 01, 2011 8:52 am

MrFresh shkruajti:

Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko


astrit dauti
astrit dauti
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 01/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : peqin
Humori Humori : mostro
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga astrit dauti prej Thu Sep 01, 2011 8:54 am

astrit dauti shkruajti:
MrFresh shkruajti:

Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko


astrit dauti
astrit dauti
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 01/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : peqin
Humori Humori : mostro
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga lugji20 prej Wed Sep 21, 2011 1:52 am

flm
lugji20
lugji20
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 21/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : shkoder
Humori Humori : ultra
Hobi Hobi : pc
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm shum

Mesazh nga afrimi12 prej Sun Oct 09, 2011 8:37 am

MrFresh shkruajti:

Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko


afrimi12
afrimi12
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 09/10/2011
Vendbanimi Vendbanimi : iceland
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga don Al prej Wed Nov 23, 2011 9:38 am

MrFresh shkruajti:

Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko


don Al
don Al
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 23/11/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tetovpuna
Humori Humori : fantazia e animimit
Hobi Hobi : puna
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga don Al prej Wed Nov 23, 2011 9:39 am

flm njerez
don Al
don Al
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 23/11/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tetovpuna
Humori Humori : fantazia e animimit
Hobi Hobi : puna
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga markelhoxhalli prej Tue Feb 28, 2012 12:18 am

flm
markelhoxhalli
markelhoxhalli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 24/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kalkida
Humori Humori : no
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga rangers prej Thu Mar 15, 2012 10:13 am

flm
rangers
rangers
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 18
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 12/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Suedi
Humori Humori : I keq
Hobi Hobi : Skam
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga shaban1 prej Sat Mar 17, 2012 12:51 pm

flm
shaban1
shaban1
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 17/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Koder
Humori Humori : phiiii
Hobi Hobi : kurgja
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga fuga_sk prej Sat Apr 14, 2012 5:27 am

flmflm
fuga_sk
fuga_sk
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 14/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Shkup
Humori Humori : sedij
Hobi Hobi : sedij
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga kbvato prej Tue Jun 26, 2012 7:38 pm

flm
kbvato
kbvato
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 26/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : podujev
Humori Humori : mr.bean
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga kbvato prej Tue Jun 26, 2012 7:39 pm

flm
kbvato
kbvato
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 26/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : podujev
Humori Humori : mr.bean
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga kbvato prej Tue Jun 26, 2012 7:39 pm

flm
kbvato
kbvato
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 26/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : podujev
Humori Humori : mr.bean
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga notra prej Sat Jun 30, 2012 1:36 pm

flm
notra
notra
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 30/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : f.k.
Humori Humori : good
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga algrens prej Tue Jul 24, 2012 7:31 am

pershendetje all
algrens
algrens
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 24/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : normal
Hobi Hobi : turizmi
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga alketa prej Thu Sep 20, 2012 2:42 am

flm
alketa
alketa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 20/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : shqip
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga hajdari1324 prej Fri Oct 05, 2012 1:14 pm

flm
hajdari1324
hajdari1324
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 05/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : shum
Hobi Hobi : games
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga edri eder prej Sat Oct 20, 2012 4:23 pm

MrFresh shkruajti:

Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko


edri eder
edri eder
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 20/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkodet
Humori Humori : shum i mire
Hobi Hobi : pronar
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga edri eder prej Sat Oct 20, 2012 4:23 pm

flm
edri eder
edri eder
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 20/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkodet
Humori Humori : shum i mire
Hobi Hobi : pronar
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga edri eder prej Sat Oct 20, 2012 4:24 pm

shum flm
edri eder
edri eder
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 20/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkodet
Humori Humori : shum i mire
Hobi Hobi : pronar
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga naimh103 prej Sat Oct 27, 2012 12:54 am

MrFresh shkruajti:

Avanturat e Timon dhe Pumba vazhdojn ne kete film te mbretit luan i cili eshte nekas per keta dy.
Si takohen cka bejne me tutje mund te shihni ne film...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarkoflm shume
naimh103
naimh103
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 27/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : macedonia
Humori Humori : dontknow
Hobi Hobi : jam
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga azemlamaj prej Wed Jan 30, 2013 1:52 am

FLM
azemlamaj
azemlamaj
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 19/01/2013
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : ok
Hobi Hobi : filmat
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Mbreti Luan 3 (lion king 3)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi