Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

noizy Pi gurbetit tekst

Shko poshtë

new noizy Pi gurbetit tekst

Mesazh nga admin-Triplexx prej Sun Jan 31, 2010 2:32 am

Hë-hë
Fuck all ya

Luj prej venit shqipe
luj se erdh termeti
krejt qohuni n'kam
se fjalen e ka mbreti.
Infektoj si akrepi
dhe prej gurbeti
O.T.R qeli porten n'kam
qohet krejt shteti.
Kuku si t'zen belaja
kur t'q** me sene t'mdhaja.
Mos m'prek n'tela po t'thom
kur e din qe t'gjen hataja.
?? mos um shit trimni ven e pa ven
trimnia kunder Noizyt
sinqerisht t'len pa men.
I kom ushtar me t'meta
me te ter edhe barreta
me nje plumb kan hi 2 veta
veshtersi kurr nuk e gjeta.
Po t'preka t'djegi si letra.
Burrnin ti sun ma shem
un vi prej maleve t'Dibres
ti synin sun ma trem.
Harroje se tutna jom rrit me arusha mali
kom pi qumsht n'gjin e ujkut
n'bregun e nje ??
Qu n'kam kur t'nin zanin e gjeneralit
jom luani ?? ushtar i mallit.
avatar
admin-Triplexx
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 561
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 30/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Podujevë
Hobi Hobi : Futboolli
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit http://www.sound-ks.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi