Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Barbi dhe tre musketieret [2009]

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

new Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga X-man prej Sun Feb 21, 2010 4:01 am

Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?
_________________

X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga harius prej Mon Feb 22, 2010 8:27 am

hb
harius
harius
Senior Member-Albveraa
Senior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 157
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 01/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : albania
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga nitiari prej Sat Apr 03, 2010 1:34 pm

hgkjghjhgjk
nitiari
nitiari
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 03/04/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga astriti prej Wed Apr 14, 2010 11:05 am

flm
astriti
astriti
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 14/04/2010
Vendbanimi Vendbanimi : batllave
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga halim prej Sun Apr 18, 2010 5:10 am

flm
halim
halim
Senior Member-Albveraa
Senior Member-Albveraa

Postimet Postimet : 124
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga halim prej Sun Apr 18, 2010 5:38 am

[img][/img]flm[img][/img]
halim
halim
Senior Member-Albveraa
Senior Member-Albveraa

Postimet Postimet : 124
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga halim prej Sun Apr 18, 2010 5:39 am

flm
halim
halim
Senior Member-Albveraa
Senior Member-Albveraa

Postimet Postimet : 124
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga fidews prej Fri May 14, 2010 12:30 pm

flm Sad
fidews
fidews
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 14/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga jetonsh prej Wed Jun 02, 2010 2:13 pm

flm
jetonsh
jetonsh
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 02/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga dafinaa prej Fri Jun 04, 2010 10:46 am

pershendetje
dafinaa
dafinaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 21
Regjistrim Regjistrim : 04/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : drenas
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga YllI---G prej Wed Jul 07, 2010 9:51 am

flm
YllI---G
YllI---G
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 10
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 28/10/2009
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new hehhe

Mesazh nga arli prej Fri Aug 13, 2010 5:37 am

flm
arli
arli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 13/08/2010
Vendbanimi Vendbanimi : klin
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga tos prej Fri Aug 13, 2010 9:16 am

flm
tos
tos
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 10/08/2010
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga ermalii prej Mon Sep 06, 2010 1:12 pm

flm
ermalii
ermalii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 06/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga usa.2010 prej Fri Sep 10, 2010 3:00 am

flm
usa.2010
usa.2010
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 09/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : kosov
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga luftim64 prej Sat Sep 18, 2010 11:17 am

Faleminderit
luftim64
luftim64
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 16
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 18/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Shkup
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga lukiprz prej Mon Sep 20, 2010 4:50 pm

Flm
lukiprz
lukiprz
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 20/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga bilall prej Tue Sep 21, 2010 12:45 am

flm
bilall
bilall
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 21/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : skenderaj
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga LEOLEONARDI prej Sat Sep 25, 2010 7:15 am

flm huwfuaifhiaf
LEOLEONARDI
LEOLEONARDI
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 25/09/2010
Vendbanimi Vendbanimi : pogradec
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga like prej Sat Oct 02, 2010 4:31 am

flm
like
like
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 02/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishitne
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga boygeorge prej Fri Oct 08, 2010 3:28 pm

faleminderit
boygeorge
boygeorge
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 31/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : france
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga analusia prej Mon Oct 18, 2010 3:30 pm

flm
analusia
analusia
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 18/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : vl
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga melizabora prej Fri Oct 22, 2010 8:46 am

faleminderit
melizabora
melizabora
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 22/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga analusia prej Mon Oct 25, 2010 9:52 am

perse nuk mund te shkarkohen dot?
analusia
analusia
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 18/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : vl
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga viski prej Fri Oct 29, 2010 4:12 am

shum flm!!!
viski
viski
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 29/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi