Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Barbi dhe tre musketieret [2009]

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

new Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga X-man prej Sun Feb 21, 2010 4:01 am

First topic message reminder :

Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?
_________________

X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë


new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga dajci prej Mon Aug 22, 2011 1:38 pm

flm

dajci
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 4
Regjistrim Regjistrim : 22/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga dajci prej Mon Aug 22, 2011 1:41 pm

dajci shkruajti:
X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?
dajci
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 4
Regjistrim Regjistrim : 22/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga dajci prej Mon Aug 22, 2011 1:42 pm

dajci shkruajti:
dajci shkruajti:
X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?
dajci
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 4
Regjistrim Regjistrim : 22/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga Gashi prej Fri Sep 23, 2011 6:09 am

flmmmm

Gashi
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 23/09/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga arberavdaj prej Sun Sep 25, 2011 2:23 pm

flm

arberavdaj
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 14
Regjistrim Regjistrim : 24/09/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga arberavdaj prej Sun Sep 25, 2011 2:23 pm

flm

arberavdaj
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 14
Regjistrim Regjistrim : 24/09/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga erionarolli prej Fri Oct 28, 2011 5:28 am

X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?
erionarolli
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 28/10/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga erionarolli prej Fri Oct 28, 2011 5:28 am

flm

erionarolli
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 28/10/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga erionarolli prej Fri Oct 28, 2011 5:30 am

ok

erionarolli
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 28/10/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga besimali prej Tue Nov 01, 2011 4:34 pm

shummmmmm
besimali
besimali
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 01/11/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Shkup
Humori Humori : haha
Hobi Hobi : hobi
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga dantelaku prej Sun Dec 04, 2011 6:20 pm

flm
dantelaku
dantelaku
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 04/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : suharek
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : basketboll
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga Legend prej Tue Dec 27, 2011 3:42 am

Thanks
Legend
Legend
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 26/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Pej
Humori Humori : Kafeneja jon te oki
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga medi123 prej Wed Dec 28, 2011 2:28 pm

flm
medi123
medi123
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 27/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : Comedy
Hobi Hobi : Webmaster
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga rangers prej Thu Mar 22, 2012 9:58 am

flm
rangers
rangers
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 18
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 12/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Suedi
Humori Humori : I keq
Hobi Hobi : Skam
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga norga_agron prej Sat Mar 31, 2012 9:42 am

harius shkruajti:hb

flm
norga_agron
norga_agron
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 30/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kosove
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga aldo.milan22 prej Sun May 13, 2012 3:00 pm

flm
aldo.milan22
aldo.milan22
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 13/05/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Humori Humori : tralala
Hobi Hobi : seksi
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga besimiziza2012 prej Thu May 31, 2012 9:33 am

X-man shkruajti:

Sad

Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?besimiziza2012
besimiziza2012
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 50
Regjistrim Regjistrim : 31/05/2012
Vendbanimi Vendbanimi : amsterdam
Humori Humori : ik ore
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga anesaaa prej Fri Jun 08, 2012 3:38 pm

flm
anesaaa
anesaaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : ecja
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new faleminderit

Mesazh nga minushe prej Tue Jun 26, 2012 6:37 am

X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?minushe
minushe
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 20
Regjistrim Regjistrim : 26/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shqiperi
Humori Humori : fmd
Hobi Hobi : ghithcka
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga filloreta mulliqi prej Mon Aug 20, 2012 11:55 pm

flm
filloreta mulliqi
filloreta mulliqi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi : podujev
Humori Humori : kafeneja jon
Hobi Hobi : play steshen 3
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga gita 312 prej Mon Aug 27, 2012 4:46 am

FLM :) :)
gita 312
gita 312
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 18
Regjistrim Regjistrim : 27/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi : skenderaj
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : nxenese
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga nerashti prej Mon Feb 11, 2013 12:25 pm

flm shume
nerashti
nerashti
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 17/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Llaptop
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new pi sa palidhje

Mesazh nga muharremi prej Tue May 28, 2013 8:29 pm

nitiari shkruajti:hgkjghjhgjk
muharremi
muharremi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 28/05/2013
Vendbanimi Vendbanimi : leshmarie
Humori Humori : palidhje
Hobi Hobi : kot fare
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga muharremi prej Tue May 28, 2013 8:30 pm

flm
muharremi
muharremi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 28/05/2013
Vendbanimi Vendbanimi : leshmarie
Humori Humori : palidhje
Hobi Hobi : kot fare
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga muharremi prej Tue May 28, 2013 8:31 pm

o rop qim ku karin este lniknu
muharremi
muharremi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 28/05/2013
Vendbanimi Vendbanimi : leshmarie
Humori Humori : palidhje
Hobi Hobi : kot fare
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new faleminderit

Mesazh nga kanita.imeri.9 prej Sat Jun 29, 2013 6:21 am

Shocked Surprised 
X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?kanita.imeri.9
kanita.imeri.9
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 29/06/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Vushtrri
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : vizatimi
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi