Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi) Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Shko poshtë

Pa ikon Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga MrFresh prej Fri Mar 20, 2009 4:18 am

Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi) 20szimb

Liku eshte hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?


_________________
Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi) 2aj0xf4
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga hanife prej Tue May 05, 2009 10:27 am

Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)
hanife
hanife
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 05/05/2009
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga Approximated prej Sat Jul 11, 2009 10:08 am

Flm shum
Approximated
Approximated
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 11/07/2009
Horoskopi : Taurus

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga fidan91 prej Sun Oct 25, 2009 3:14 am

flm :)
fidan91
fidan91
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 25/10/2009
Vendbanimi Vendbanimi : mitrovice
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga bruce prej Tue Oct 27, 2009 12:08 pm

flm
bruce
bruce
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 39
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 11/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : slovenija
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga Rtd1988 prej Tue Nov 17, 2009 6:47 am

Flllmmm teperr se jo pak hahaha
Rtd1988
Rtd1988
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 17/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtin
Horoskopi : Taurus

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga goni_pz prej Sun Dec 20, 2009 6:12 am

xhyh
goni_pz
goni_pz
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 54
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 17/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : zvicer
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga goni_pz prej Mon Dec 21, 2009 11:22 am

ydvy
goni_pz
goni_pz
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 54
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 17/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : zvicer
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga nazmija prej Fri Jun 04, 2010 8:48 am

shum i mire
nazmija
nazmija
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 54
Regjistrim Regjistrim : 04/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : belgjik-bruxell
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga arsa prej Sat Jun 05, 2010 12:36 pm

Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi) :)
arsa
arsa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 05/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : gjakov
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga juli prej Sun Jun 06, 2010 8:56 am

Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi) 840438 flm qum
juli
juli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 06/06/2010
Vendbanimi Vendbanimi : gjakove
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga nuran50 prej Fri Jul 08, 2011 9:20 am

FLM
nuran50
nuran50
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 48
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 01/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga nuran50 prej Fri Jul 08, 2011 9:22 am

EJ HUMORI SHUM I MIR AMA SI MUND UNE TA SHIKOJ PI NE rar OK
nuran50
nuran50
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 48
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 01/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga nuran50 prej Fri Jul 08, 2011 9:49 am

ose si mund un ta ces ne PC si video pi ne RAR se spo di ok
se um ka met gjeg ki humor se esht shum interesant
nuran50
nuran50
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 48
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 01/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga Abo Lanki prej Tue Aug 28, 2012 6:26 pm

flm shume
Abo Lanki
Abo Lanki
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 28/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi : gjakove
Humori Humori : qumili
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga vetonlatifi prej Mon Sep 16, 2013 2:21 pm

flm
vetonlatifi
vetonlatifi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 16/09/2013
Vendbanimi Vendbanimi : presheve
Humori Humori : asd
Hobi Hobi : dsad
Horoskopi : Taurus

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga unedheti11111111111 prej Sat Jan 18, 2014 12:44 pm

MrFresh shkruajti:Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi) 20szimb

Liku eshte hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?


flm
unedheti11111111111
unedheti11111111111
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 18/01/2014
Vendbanimi Vendbanimi : GJithkah
Humori Humori : po
Hobi Hobi : topi
Horoskopi : Pisces

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Muaji i Mjeltit Diki dhe Lumja(Sevdai Radogoshi)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi