Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Shko poshtë

shko Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga LeRo_StReeTBoy prej Sun Jan 09, 2011 4:00 am

Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip Downserv2
Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip 63531_174030639285890_174028322619455_455175_4513247_a
Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip 65762_174030665952554_174028322619455_455176_3035547_a
Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip 162623_174030712619216_174028322619455_455177_984642_a
Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip 157031_174030739285880_174028322619455_455178_6651858_a

Info:

GJERMANISHT :
Um die Megavideo Unterbrechung nach 72 Minuten zu umgehen, müsst ihr euer DSL-Kabel vom DSL-Splitter einmal rausziehen und wieder reinstecken, bzw. den Router neu starten falls ihr einen benutzt. Anschließend ladet ihr erneut die Filmseite und spult zu der Stelle im Film wo die Verbindung unterbrochen worden ist.

SHQIP:
Në mënyrë që të mos pritesh 72 minuta per me shiku vazhdimin e videos, ju duhet kabllorin tuaj me terhek nga spliteri dhe te pritni 1min dhe pastaj te shtini kabllorin tuaj serisht ne Spliterin tuaj, ose të rinisni routerin qoftë se ju përdorni një të tillë. Pastaj ju ftoj edhe një herë ti grahni videos deri aty ku lidhja eshte nderpre.

Quelle: Megavideo

General

Complete name : Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip [Alb].avi

Format : AVI File size : 702 MiB

Duration : 1h 13mnVideo Codec ID/Hint : XviD

Bit rate : 1 133 Kbps

Width : 672 pixels

Height : 256 pixelsAudio Codec ID/Hint : MP3

Bit rate : 192 Kbps

Channel(s) : 2 channels

Sampling rate : 48.0 KHzMë shumë : http://www.imdb.com/title/tt0048280/


Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip Downserv3

Shkarko këtu :


Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip Enjoybylero

LeRo_StReeTBoy
LeRo_StReeTBoy
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 59
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 21/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Mesuesja : Lulë sa bejnë 2+2 ?Luli : 4 bejnëMesusja : Ulu 5Luli : e dita msuse po u habita.
Hobi Hobi : Music...Game...Movie !!
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga selibios prej Wed Jan 19, 2011 2:13 am

flm
selibios
selibios
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 107
Regjistrim Regjistrim : 19/01/2011
Vendbanimi Vendbanimi : skenderaj
Humori Humori : po
Hobi Hobi : sport te ndryshme
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga nikolin prej Fri Mar 11, 2011 5:41 am

flm rep
nikolin
nikolin
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 15
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 09/03/2011
Vendbanimi Vendbanimi : korce
Humori Humori : kenge
Hobi Hobi : porno
Horoskopi : Capricorn

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga klejdi_karcanaj@yahoo.com prej Sat Aug 20, 2011 10:03 am

as nje link nuk ben kot fare jeni
klejdi_karcanaj@yahoo.com
klejdi_karcanaj@yahoo.com
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 17
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Humori Humori : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Hobi Hobi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga klejdi_karcanaj@yahoo.com prej Sat Aug 20, 2011 10:04 am

ky beka Razz flm
klejdi_karcanaj@yahoo.com
klejdi_karcanaj@yahoo.com
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 17
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Humori Humori : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Hobi Hobi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga medi123 prej Wed Dec 28, 2011 3:00 pm

flm
medi123
medi123
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 27/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : Comedy
Hobi Hobi : Webmaster
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga Metii prej Fri Mar 23, 2012 6:15 pm

flm
Metii
Metii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 23/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : pak
Hobi Hobi : qethjen
Horoskopi : Pisces

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga rangers prej Fri Mar 30, 2012 9:17 am

flm
rangers
rangers
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 18
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 12/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Suedi
Humori Humori : I keq
Hobi Hobi : Skam
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga norga_agron prej Sat Mar 31, 2012 9:43 am

flm
norga_agron
norga_agron
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 30/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kosove
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga abazi prej Wed Apr 25, 2012 4:33 am

flm
abazi
abazi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 54
Regjistrim Regjistrim : 24/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : vlonjat
Hobi Hobi : filmat horor
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga abazi prej Wed Apr 25, 2012 4:34 am

nuk meret as nuk shihet
munt te me ndihmoi ndonjeri se si ti shkarkoi flm
abazi
abazi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 54
Regjistrim Regjistrim : 24/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : vlonjat
Hobi Hobi : filmat horor
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga elvisjanini prej Mon Jul 30, 2012 5:11 am

faleminderit
elvisjanini
elvisjanini
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 15/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : korce
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : pc
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga studenti2006 prej Tue Jan 29, 2013 7:25 am

flm
studenti2006
studenti2006
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 27/01/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : Mire
Hobi Hobi : Music
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga azemlamaj prej Wed Jan 30, 2013 1:58 am

O
azemlamaj
azemlamaj
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 19/01/2013
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : ok
Hobi Hobi : filmat
Horoskopi : Capricorn

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga donaldqamili prej Fri Mar 29, 2013 2:53 pm

flm
donaldqamili
donaldqamili
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 29/03/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : Nehna
Hobi Hobi : Parate
Horoskopi : Aries

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shko Re: Lili dhe Endacaku [1955] DvDrip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi