Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Shrek I - II - III - IV

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

rrotulli Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga LeRo_StReeTBoy prej Sun Jan 09, 2011 11:49 am

First topic message reminder :

Shrek I
IMDB :

http://www.imdb.com/title/tt0126029/General

Complete name : Shrek[2001]DvDrip[Alb].avi

Format : AVI

Format/Info :

Audio Video Interleave

File size : 702 MiB

Duration : 1h 26mn

Overall bit rate : 1 136 KbpsVideo

ID : 0

Format :

MPEG-4 Visual

Format profile : Streaming Video@L1

Format settings, BVOP : Yes

Format settings, QPel : No

Format settings, GMC : No warppoints

Format settings, Matrix : Default (H.263)

Codec ID : XVID Codec ID/Hint : XviD

Duration : 1h 26mn

Bit rate : 931 Kbps

Width : 672 pixels

Height : 368 pixels

Display aspect ratio : 16/9

Frame rate : 25.000 fps

Resolution : 24 bits

Colorimetry : 4:2:0

Scan type : Progressive

Bits/(Pixel*Frame) : 0.151

Stream size : 575 MiB (82%)

Writing library : XviD 1.2.0.dev47 (UTC 2006-11-01)

Shrek II [2004] DvDrip
IMDB

http://www.imdb.com/title/tt0298148/General

Complete name : Shrek.2[2004]DvDrip[Alb].avi

Format : AVI

Format/Info : Audio Video Interleave

File size : 696 MiB

Duration : 1h 32mn

Overall bit rate : 1 052 KbpsVideo

ID : 0

Format : MPEG-4 Visual

Format profile : Streaming Video@L1

Format settings, BVOP : Yes

Format settings, QPel : No

Format settings, GMC : No warppoints

Format settings, Matrix : Default (H.263)

Codec ID :

XVID Codec ID/Hint : XviD

Duration : 1h 32mn

Bit rate : 912 Kbps

Width : 608 pixels

Height : 320 pixels

Display aspect ratio : 1.900

Frame rate : 23.976 fps

Resolution : 24 bits

Colorimetry : 4:2:0

Scan type : Progressive

Bits/(Pixel*Frame) : 0.195

Stream size : 603 MiB (87%)

Writing library : XviD 1.0.1 (UTC 2004-06-05)

Shrek III [2007] DvDrip
IMDB

http://www.imdb.com/title/tt0413267/ General

Complete name : Shrek.3[2007]DvDrip[Alb]-LeRo_StReeTBoy.avi

Format : AVI

Format/Info :

Audio Video Interleave

File size : 697 MiB

Duration : 1h 28mn

Overall bit rate : 1 096 KbpsVideo

ID : 0

Format : MPEG-4 Visual

Format profile : Streaming Video@L1

Format settings, BVOP : Yes

Format settings, QPel : No

Format settings, GMC : No warppoints

Format settings, Matrix : Default (H.263)

Codec ID : DX50

Codec ID/Hint : DivX 5

Duration : 1h 28mn

Bit rate : 891 Kbps

Width : 616 pixels

Height : 336 pixels

Display aspect ratio : 16/9

Frame rate : 25.000 fps

Original frame rate : 23.976 fps

Resolution : 24 bits

Colorimetry : 4:2:0

Scan type : Progressive

Bits/(Pixel*Frame) : 0.172

Stream size : 566 MiB (81%)

Shrek 4 (2010)

Regjisore : Mike MitchellSkenari : Josh Klausner dhe Darren LemkeData e Leshimit : 21 Maj 2010Zhanri : Animacion | Aventure | Komedi | Familje | FantaziPermbledhja : Pasi e sfidon nje dragua te tmerrshem, e shpeton nje princeshe, dhe e shpeton mbreterine e vjehrrit, cka mund te beje Shreku me? Ne vend qe te frikesoje bashkefshataret, Shreku tani behet i zellshem dhe i pervishet punes ne fushe. Ku mbeti ajo klithja e bishes? Shreku ben nje pakt. Tani, Shreku dhe Fiona nuk jane takuar kurre. Por, Shreku duhet te kthehet ne situaten si ka qene perpara. A ia del?Rolet : Mike Myers ... Shrek (voice)

Eddie Murphy ... Donkey (voice)

Cameron Diaz ... Princess Fiona (voice)

Antonio Banderas ... Puss in Boots (voice)
LeRo_StReeTBoy
LeRo_StReeTBoy
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 59
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 21/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Mesuesja : Lulë sa bejnë 2+2 ?Luli : 4 bejnëMesusja : Ulu 5Luli : e dita msuse po u habita.
Hobi Hobi : Music...Game...Movie !!
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga lulishte prej Sat Feb 18, 2012 4:50 am

spo bajn linkat flm shumee

lulishte
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 9
Regjistrim Regjistrim : 11/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga mihail1100 prej Sat Mar 03, 2012 8:00 am

rrofshi

mihail1100
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 03/03/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga mihail1100 prej Sat Mar 03, 2012 8:01 am

po mundet gjeni linke te tjera se megauploadi seshte me flm

mihail1100
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 03/03/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga lulemaji prej Sat Mar 31, 2012 4:47 pm

flm

lulemaji
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 15
Regjistrim Regjistrim : 31/03/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga lulemaji prej Sat Mar 31, 2012 4:48 pm

Megaupload nuk punon me...

lulemaji
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 15
Regjistrim Regjistrim : 31/03/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga Arlid prej Tue Jun 12, 2012 8:50 am

flm

Arlid
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga elvisjanini prej Sun Jul 15, 2012 12:44 pm

flm

elvisjanini
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 6
Regjistrim Regjistrim : 15/07/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga alketa prej Thu Sep 20, 2012 2:54 am

flm

alketa
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 20/09/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga daniel19 prej Sun Sep 30, 2012 10:33 am

shum flm

daniel19
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 30/09/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga lupo80 prej Tue Oct 30, 2012 2:39 am

flm
lupo80
lupo80
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 30/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Humori Humori : shqip
Hobi Hobi : peshkimi
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga donaldqamili prej Fri Mar 29, 2013 2:53 pm

flm
donaldqamili
donaldqamili
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 29/03/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : Nehna
Hobi Hobi : Parate
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga yadro prej Mon Apr 22, 2013 1:43 pm

flm.
yadro
yadro
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 22/04/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : I larte
Hobi Hobi : shume
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga o_O**Ne0**O_o prej Fri Aug 23, 2013 12:55 pm

flm shum
o_O**Ne0**O_o
o_O**Ne0**O_o
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 15/01/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Drenas
Humori Humori : Happy
Hobi Hobi : Livrues i arave
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

rrotulli Re: Shrek I - II - III - IV

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi