Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Arta Bajrami me ‘look’ të veçantë

Shko poshtë

Pa ikon Arta Bajrami me ‘look’ të veçantë

Mesazh nga AlbveraaTk prej Fri May 04, 2012 6:19 am
Arta Bajrami është duke u përgatitur të sjellë projekte të reja muzikore.
Këngëtarja kosovare ka bërë të ditur se ka nisur përgatitjet për dy këngë të reja të cilat do t’i lansojë gjatë muajve të ardhshëm.

“Sapo kam realizuar një këngë të re, të cilën do ta lansoj gjatë këtij muaji, ndërsa më pas do të pësoj edhe kënga tjetër. Në të dy klipet do të paraqitem me një ‘look’ të veçantë dhe të ndryshëm”, ka thënë ajo për “Zëri”.

Arta në këto dy projekte ka punuar me vëllain e saj Don Arbas, ndërsa thotë se ai ka bërë një punë të madhe në këto këngë të cilat do të lansohen bashkë me videoklipe.

_________________
avatar
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi