Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Gold AG duet me Zajmina Vasjarin

Shko poshtë

Pa ikon Gold AG duet me Zajmina Vasjarin

Mesazh nga AlbveraaTk prej Fri May 04, 2012 6:20 am

Gold AG është duke u përgatitur për projektin e tij të ardhshëm. Ai kësaj radhe do të vijë në bashkëpunim.
Reperi ka realizuar një bashkëpunim me këngëtaren Zajmina Vasjari, me të cilin duet do të marrin pjesë në festivalin “Çelësi Muzikor 6”.

Kënga mban titullin “Forever” me muzikë nga Chipsi dhe orkestrim nga Gramoz Kozeli dhe është një këngë shumë ritmike. /Kosova Sot
_________________
avatar
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi