Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Albana Osmani tejet ‘hot’ pret verën

Shko poshtë

Pa ikon Albana Osmani tejet ‘hot’ pret verën

Mesazh nga AlbveraaTk prej Fri May 04, 2012 6:23 am
Albana Osmani, prezantuesja e njohur e televizionit shqiptar Top Channel, mezi e pret fillimin e stinës së verës, pasi ajo ndihet seksi...dhe duket e tillë.
Prezantuesje a njohur e “Top Select”, “Ti Vlen”, “Top Fest” dhe “Big Brother Fans Club” tashmë është bërë hit në Facebook, më saktësisht në profilin e saj.

Me qindra ‘likes’ dhe me shumë komenteve pozitive, e ç’është me rëndësi, me një imazh fantastik, të jashtëzakonshëm dhe tejet seksi, ajo ka përshëndetur të gjithë adhuruesit e saj dhe të verës, që është si duket sinonim i një prej prezantuesve më të mira në tregun televiziv shqiptar.

_________________
avatar
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi