Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Banorët e VIP Shpija, këngë për 100 vjetorin

Shko poshtë

Pa ikon Banorët e VIP Shpija, këngë për 100 vjetorin

Mesazh nga MrFresh prej Mon Nov 05, 2012 2:33 amBanorët e shtëpisë më të madhe në trojet shqiptare, të reality shout VIP Shpija 3, kanë realizuar një këngë kushtuar 100 vjetorit dhe atë në mënyrë të drejtpërdrejtë.
Gjithcka u zhvillua nën drejtimin e Stupcave, të cilët paralajmëruan këngën. I pari që u shfaq ishte Ardit Stafa, ndërsa këngën me tekst fantastik e vazhdoi edhe Ronela Hajati.

Muzikaliteti i përsosur në mënyrë të drejtpërdrejt (unplugged) brenda shtëpisë vazhdoi me Dr. Florin dhe Shqipriun. Kështu me sukses u gërshetua muzika tradicionale, pop dhe rock në një këngë kushtuar 100-vjetorit.


_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi