Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Rita – artistja e re më e mirë (Foto)

Shko poshtë

Pa ikon Rita – artistja e re më e mirë (Foto)

Mesazh nga MrFresh prej Mon Nov 05, 2012 2:40 amRita Ora është shpërblyer për punën e saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve MOBO Awards në Liverpul.
Këngëtarja me origjinë shqiptare ka fituar çmimin për artisten e re më të mirë. 21-vjeçarja ishte në garë edhe për artisten më të mirë femër, videoklipin më të mirë dhe albumin më të mirë.

Emeli Sande ishte fituesja e madhe në këtë eveniment duke rrëmbyer tri çmime – për albumin më të mirë (“Our Version Of Events”), artistja femër më e mirë dhe artistja më e mirë R&B/Soul.

Nga fituesit tjerë, përmendim reperin Plan B, i cili mori çmimet artisti mashkull më i mirë dhe artisti më i mirë Hip-Hop/Grime._________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi