Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Mihria paralajmëron “hitin e radhës”

Shko poshtë

Pa ikon Mihria paralajmëron “hitin e radhës”

Mesazh nga MrFresh prej Mon Nov 05, 2012 2:41 am
Kanë mbetur vetëm edhe disa ditë që këngëtarja e njohur Mihrie Braha do të sjellë në treg këngë me titull “Inati”, të cilën e ka realizuar bashkë me këngëtarin Labinot Rexha.
“Sapo kemi realizuar një këngë mjaftë të bukur me këngëtarin Labinot Rexha, e cila këngë kam përshtypjen se do të jetë një hit i radhës. Kënga në fjalë nënkupton një dashuri ku inati është i pranishëm në mes çiftit dhe në këtë rast bëhet fjalë për inatin. Por kuptohet që femra është ajo e cila inatin e shpreh më lirshëm se sa mashkulli. Pra është një tekst që do t’iu pëlqejë të gjithëve”, ka thënë këngëtarja për Zëri.

Bëhet e ditur se kënga do të lansohet bashkë me videoklipin, të cilin Mihria dhe Labinoti janë duke e përgatitur në Tiranë.

_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi