Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Will.I.AM e mbron Justin Bieberin

Shko poshtë

new Will.I.AM e mbron Justin Bieberin

Mesazh nga MrFresh prej Sat Apr 20, 2013 5:20 am
Producenti dhe këngëtari Will.I.Am e ka mbrojtur superyllin Justin Bieber, duke thënë se ai është një prej njerëzve më të talentuar me të cilët ka punuar ndonjëherë.

Bieber i cili ishte kritikuar pas skandaleve të shumat qysh prej ndarjes nga e dashura Selena Gomez, duket të ketë marrë përkrahjen nga njeriu që i ka ndihmuar shumë gjatë karrierës së tij.

“Justin është talent i madh. Prej të gjithë njerëzve që unë kam punuar, ai është më i miri me të cilin unë kam pasur punë ndonjëherë. Më kujtohet kur ai erdhi në fillim. Ishte shumë vështirë. Dallimi mes meje dhe tij ishte i madh. Ai është rritur para të gjithëve, unë dhe ju të gjithë që po e kritikoni jemi rritur në privatësi”, është shprehur Will.

_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi