Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)

Shko poshtë

Pa ikon Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)

Mesazh nga MrFresh prej Sat Apr 20, 2013 5:24 amKim Kardashian ka shokuar të gjithë me imazhet e fundit të saj, ku ajo shfaqet në mbipeshë, por në lindjë të mirë pavarësisht faktit se po hyn në muajt e fundit të shtatzënisë.

Një fustan i ngushtë nga materiali i shtrëngueshëm me ngjyrë të gjelbër të ujit të detit ka qenë zgjedhja e Kim, që ka mahnitur gazetarët dhe botën e show-bizit.

Ka të tillë që e cilësojnë bukuroshen shtatzënë si tjet në formë edhe në shtatzëni, por ka edhe të tillë që besojnë se ajo është e mbipeshë.

Si mendoni ju, a duket Kim ashtu si jeni mësuar ta shihni?


_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi