Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

E Bukura Dhe Bisha 1991 720p BluRay x264 (Dubluar Ne Shqip)

Shko poshtë

new E Bukura Dhe Bisha 1991 720p BluRay x264 (Dubluar Ne Shqip)

Mesazh nga LeRo_StReeTBoy prej Sun Jan 05, 2014 6:17 pm


Bukuroshja, babai i së cilës është i burgosur nga bisha, ofron veten e
saj dhe në vend te zbuloje rrëmbyesin e saj ajo zbulon një princ magjepses.

Direktoret:
Gary Trousdale, Kirk urti
Shkrimtarët:
Linda Woolverton (Skenari animacion), Roger Allers (tregim)
Aktoret:
Paige O'Hara, Robby Benson, Richard White]LeRo_StReeTBoy
LeRo_StReeTBoy
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 59
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 21/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Mesuesja : Lulë sa bejnë 2+2 ?Luli : 4 bejnëMesusja : Ulu 5Luli : e dita msuse po u habita.
Hobi Hobi : Music...Game...Movie !!
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi