Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip) Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip)

Shko poshtë

New Mesazh Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip)

Mesazh nga LeRo_StReeTBoy prej Mon Jan 06, 2014 9:57 am

Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip) Downserv2
Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip) 0z5y
Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip) 95o7

Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip) Infokd
Gjatë epokës së akullnajave, një tigër, një përtac, dhe një mamuth leshtor
gjetën një foshnjë të humbur prej njeriu, dhe përpiqen ta kthejnë atë te fisi i tij.

Direktorët:
Chris Wedge, Carlos Saldanha
Shkrimtarët:
Michael J. Wilson (historia), Michael Berg (Skenari)
Aktoret:
Denis Leary, John Leguizamo, Ray Romano


Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip) Downserv3Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip) Enjoybylero
Epoka e Akullnajave 1 2002 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip) Tforgettosaythankstokee
LeRo_StReeTBoy
LeRo_StReeTBoy
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 59
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 21/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Mesuesja : Lulë sa bejnë 2+2 ?Luli : 4 bejnëMesusja : Ulu 5Luli : e dita msuse po u habita.
Hobi Hobi : Music...Game...Movie !!
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi