Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Epoka e Akullnajave 4 2012 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip)

Shko poshtë

New Mesazh Epoka e Akullnajave 4 2012 720p Bluray x264 (Dubluar Ne Shqip)

Mesazh nga LeRo_StReeTBoy prej Mon Jan 06, 2014 1:02 pm


Mani, Diego dhe Sid nisën një aventurë tjetër pasi kontinenti i tyre është
vendosur në mëshirë të fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasin
krijesa të detit dhe duke bërë beteja me Piratë ata do të eksplorojnë një botë të re.

Direktorët:
Steve Martino, Mike Thurmeier
Shkrimtarët:
Michael Berg (Skenari), Jason Fuchs (Skenari)
Aktoret:
Ray Romano, Denis Leary, John LeguizamoLeRo_StReeTBoy
LeRo_StReeTBoy
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 59
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 21/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Mesuesja : Lulë sa bejnë 2+2 ?Luli : 4 bejnëMesusja : Ulu 5Luli : e dita msuse po u habita.
Hobi Hobi : Music...Game...Movie !!
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi