Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip] Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip]

Shko poshtë

Pa ikon Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip]

Mesazh nga LeRo_StReeTBoy prej Wed Jan 15, 2014 7:21 am

Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip] Downserv2
Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip] Mszr
Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip] 8udd

Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip] Infokd
http://www.imdb.com/title/tt0398286/

Animacion | Komedi | Familiar

Regjia: Nathan Greno, Byron Howard
Skenari: Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
Aktorë kryesorë: Mandy Moore, Zachary Levi dhe Donna Murphy
Përshkrimi: Flokë-gjatja magjike Rapunzel ka shpenzuar gjithë jetën e saj në një kullë e izoluar nga bota, por kur takon një hajdut
ajo do zbulojë atë që e rrethon për herë të parë dhe do zbulojë se cila është në të vërtetë.

Format : 1080p
Size : 2.2GB

Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip] Downserv3
Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip] Enjoybylero
Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip] Tforgettosaythankstokee
LeRo_StReeTBoy
LeRo_StReeTBoy
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 59
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 21/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Mesuesja : Lulë sa bejnë 2+2 ?Luli : 4 bejnëMesusja : Ulu 5Luli : e dita msuse po u habita.
Hobi Hobi : Music...Game...Movie !!
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Tangled [2010] 1080p BRrip [Dubluar në Shqip]

Mesazh nga Feralbo prej Sun Feb 09, 2014 3:21 am

faleminderit
Feralbo
Feralbo
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 26/01/2014
Vendbanimi Vendbanimi : korce
Humori Humori : ok
Hobi Hobi : pc
Horoskopi : Capricorn

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi