Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Pa ikon Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga X-man prej Mon Apr 13, 2009 11:49 am

First topic message reminder :
Liku eshte hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?


_________________

X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga bogovina prej Mon Oct 04, 2010 9:33 am

flm shume o burra

bogovina
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 04/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga milazimi prej Fri Oct 15, 2010 9:48 am

FLm

milazimi
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 7
Regjistrim Regjistrim : 06/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga milazimi prej Sat Oct 16, 2010 10:58 am

kerkoi qetmendihmoni qe tehapet faqja per shkarkim sidomos per pjest e sheremetit e delis ne autobus

milazimi
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 7
Regjistrim Regjistrim : 06/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga milazimi prej Sat Oct 16, 2010 1:06 pm

X-man shkruajti:


Liku eshte hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?

flm.

milazimi
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 7
Regjistrim Regjistrim : 06/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga gjino prej Sat Nov 13, 2010 1:11 pm

flm

gjino
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 7
Regjistrim Regjistrim : 11/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga blearti23 prej Wed Dec 29, 2010 11:25 am

flm

blearti23
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 9
Regjistrim Regjistrim : 17/12/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga grumbulli prej Sat Feb 12, 2011 11:20 am

flm

grumbulli
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 9
Regjistrim Regjistrim : 12/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga erdaerdi prej Sun Feb 27, 2011 7:02 am

bekimbw shkruajti:flm
AKA MUNDSI ME PA HUMORIN SHEREMETI DHE DELIJA

erdaerdi
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 27/02/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga gafihoti prej Mon Feb 28, 2011 3:47 am

flm

gafihoti
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 12
Regjistrim Regjistrim : 17/02/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga dini911 prej Sat Jul 02, 2011 12:39 pm

flm
dini911
dini911
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 02/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Dubai
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga drini25 prej Wed Dec 14, 2011 1:33 pm

flm
drini25
drini25
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 14/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : antwerp
Humori Humori : none
Hobi Hobi : none
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon FLM

Mesazh nga berati21 prej Fri Jan 04, 2013 7:03 am

X-man shkruajti:


Liku eshte hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?

berati21
berati21
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 04/01/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Fushe Kosove
Humori Humori : bera
Hobi Hobi : mera
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga berati21 prej Fri Jan 04, 2013 7:03 am

FLM
berati21
berati21
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 04/01/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Fushe Kosove
Humori Humori : bera
Hobi Hobi : mera
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi