Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Ora është Tue Sep 25, 2018 11:14 pm

Duke parë profilin :: elvir katrati

Gjithcka mbi elvir katrati

Gjinia Gjinia :
Male
 
Postimet Postimet :
1
 
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e :
21
 
Regjistrim Regjistrim :
31/08/2014
 
Vendbanimi Vendbanimi :
Shkup
 
Humori Humori :
Katunar dhe sheherli
 
Hobi Hobi :
futball
 
Viti Lindjes :
07/11/1996
 
Horoskopi :
Scorpio
 
elvir katrati
avatar

Rank: Antar-Albveraa
elvir katrati friends
 
elvir katrati has no friends yet