E bukura dhe Bisha DvdRip - Faqe 3 Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

E bukura dhe Bisha DvdRip - Faqe 3 Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E bukura dhe Bisha DvdRip

+46
algrens
anesaaa
tinasoft
checkitout
albbb
lazina69
Metii
fshaqiri
informacioni0
jreal madrid
vloraboy
klejdi_karcanaj@yahoo.com
bashkim8852
ILIRG
ani97
amazingu
JeeP
Armendzhaku
Poshnjari
beratsi
halit
mazreku
aron
hubejb
analusia
tora
LEOLEONARDI
luftim64
ermalii
lalikali
astritii
laert
jetonsh
netash
halim
leo1993
ina28
xeniki
arbijon
ismajl
rinesa
ditaandi
ariu30
Ulmer
gzimi1
albvera
50 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

new E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga albvera Mon Jul 27, 2009 8:26 am

First topic message reminder :

E bukura dhe Bisha DvdRip - Faqe 3 116nbwl

Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko

albvera
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë


new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga bashkim8852 Mon Jul 25, 2011 2:15 pm

ani97 shkruajti:
albvera shkruajti:E bukura dhe Bisha DvdRip - Faqe 3 116nbwl

Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko


bashkim8852
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 25/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga bashkim8852 Mon Jul 25, 2011 2:16 pm

thnx

bashkim8852
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 25/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga klejdi_karcanaj@yahoo.com Sat Aug 20, 2011 9:59 am

je plak

klejdi_karcanaj@yahoo.com
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 17
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga vloraboy Thu Aug 25, 2011 5:20 am

flm

vloraboy
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 25/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga jreal madrid Thu Aug 25, 2011 8:02 am

Flm!!

jreal madrid
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 14/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Flm

Mesazh nga informacioni0 Thu Sep 08, 2011 4:35 am

albvera shkruajti:E bukura dhe Bisha DvdRip - Faqe 3 116nbwl

Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko

Flm

informacioni0
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 08/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga fshaqiri Thu Sep 15, 2011 8:38 am

flm

fshaqiri
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 15/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga Metii Fri Mar 23, 2012 6:06 pm

flm

Metii
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 23/03/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga lazina69 Tue Apr 17, 2012 6:05 am

gzimi1 shkruajti:flm

lazina69
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 17/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga lazina69 Tue Apr 17, 2012 6:06 am

flm
lazina69
lazina69
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 17/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : sdi
Hobi Hobi : peshkimi
Horoskopi : Virgo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga albbb Sun Apr 22, 2012 1:28 pm

flm
albbb
albbb
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 22/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : ca ke bo mire
Hobi Hobi : filmat
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga albbb Sun Apr 22, 2012 1:28 pm

flm
albbb
albbb
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 22/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : ca ke bo mire
Hobi Hobi : filmat
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga checkitout Sat May 12, 2012 2:52 am

flm
checkitout
checkitout
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 12/05/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Humori Humori : sa
Hobi Hobi : pushim
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga tinasoft Thu May 31, 2012 3:22 pm

flmmm
tinasoft
tinasoft
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 31/05/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kosov
Humori Humori : te genjesh eshte njerzore
Hobi Hobi : student
Horoskopi : Virgo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga anesaaa Fri Jun 08, 2012 3:35 pm

flm
anesaaa
anesaaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 08/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : ecja
Horoskopi : Aries

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga anesaaa Fri Jun 08, 2012 3:36 pm

flm
anesaaa
anesaaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 08/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : ecja
Horoskopi : Aries

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga algrens Tue Jul 24, 2012 8:05 am

pershendetje all
algrens
algrens
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 24/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : normal
Hobi Hobi : turizmi
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga orni Sun Oct 14, 2012 4:59 pm

FLM
orni
orni
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 14/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : ok
Hobi Hobi : leximi
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga muhamet79te Sat Nov 17, 2012 11:37 pm

flm
muhamet79te
muhamet79te
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 42
Regjistrim Regjistrim : 17/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tetove
Humori Humori : lol
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga shabandriza Thu Jan 17, 2013 10:11 am

Ulmer shkruajti:flm
shabandriza
shabandriza
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 17/01/2013
Vendbanimi Vendbanimi : italy
Humori Humori : kureshtar
Hobi Hobi : leximi
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga Feralbo Mon Nov 27, 2017 3:28 pm

.......
Feralbo
Feralbo
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 26/01/2014
Vendbanimi Vendbanimi : korce
Humori Humori : ok
Hobi Hobi : pc
Horoskopi : Capricorn

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi