Albvera Forum Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Albvera Forum Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Ora është Sun Nov 28, 2021 8:33 am


 • Rregullat

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Rregullat


  RregullatPara se te antarsoheni ju lutem lexoni Rregullat... Mundohuni ti zbatoni Rregullat dhe më pastaj te behi pjesë e shoqeris tone këtu duke postuar gjera qe na nevoiten, gjithashtu këtu mund te lajmrohi qdo gje nga Staffi*
  Moderatorët: MrFresh, Vali
  36 Temat
  156 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 10:38 am
  shaban cakolli Mirë se ju gjeta
 • Prezantohu


  PrezantohuDo ishte kenaqesi po te kishim disa njohuri rreth personalitet tuaj! Pra, mund te prezentoheni ketu ,duke na treguar dic rreth vetes suaj...
  Moderatorët: MrFresh, Vali
  32 Temat
  134 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 10:38 am
  shaban cakolli Mirë se ju gjeta
 • Info Forum


  Info ForumAlbvera Forum Icon711Ketu Gjithcka Rreth Forumit se dote Behen
  Moderatorët: MrFresh, Vali
  2 Temat
  18 Mesazhet
  Sun Mar 11, 2012 6:34 pm
  bacani74 Si te Shkarkojm Muzik Ose Programe Nga Albveraa.Tk
 • Lajmet e Portalit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajmet e Portalit


  Lajmet e PortalitKëtu mundë ti gjeni lajmet më të reja si nga muzika, teknologjia, kultura, rajoni, ekonomia, sporti, dhe shumë të tjera. of the forum
  1643 Temat
  1658 Mesazhet
  Tue Jan 20, 2015 3:34 pm
  MrFresh “Torcida” në protestë derisa Trepça të kalojë në pronësi të shtetit të Kosovës
 • Shtypi Ditor


  Shtypi DitorKetu mund ti gjeni te gjitha lajmet nga: Rajoni,Kultura, Bota, Kosova dhe Shqipria
  127 Temat
  128 Mesazhet
  Sat Sep 08, 2012 11:33 am
  Dg Reklama skandaloze e Estonisë
 • Diskutime Shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime Shoqerore


  Diskutime ShoqeroreKetu diskutojme per cdo gje qe kemi deshire. Gjithëmonë në mënyrë shoqërore.
  45 Temat
  327 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 11:43 am
  shaban cakolli Bashkjetesa...?!
 • Urime e pershendetje


  Urime e pershendetjeMomentet me te bukura te jetes suaj mund ti ndani me ne ...
  9 Temat
  46 Mesazhet
  Thu Jan 03, 2013 2:04 pm
  tapa Pershendetje!
 • Dashuria


  DashuriaGjithcka qe deshirojm te flasim e te dijm per dhe mbi dashurine
  35 Temat
  279 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 11:43 am
  shaban cakolli Bashkjetesa...?!
 • Muzik Shqip 2011-2012

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzik Shqip 2011-2012


  Muzik Shqip 2011-2012♫Ketu Mund ti Gjeni Te gjitha Muzik Hite♫
  Moderator: Dg
  2233 Temat
  4496 Mesazhet
  Sat Apr 18, 2015 2:42 pm
  archi88 Ekrem Kurtishi - Vajz zvicrane
 • Albume 2010-2011


  Albume 2010-2011♫Ketu mund te Gjeni te Gjitha Album e viti 2010-2011♫
  396 Temat
  1374 Mesazhet
  Fri Feb 21, 2014 3:16 pm
  lion_ch TOP 100 HITS '90s --->> SHQIP
 • Rapsodi popullore


  Rapsodi popullore♫Ketu mund te Gjeni te gjitha kenge Rapsodi popullore...♫
  46 Temat
  370 Mesazhet
  Sat Apr 12, 2014 9:35 pm
  VD Hamez Llapqeva - Per ty Kosov 1-2009NEW NEW !!!!
 • Muzik Mix


  Muzik Mix♫Ketu mund te Gjeni te gjitha muzik Mix te gjuhes Shqipe♫
  65 Temat
  190 Mesazhet
  Thu Jan 02, 2014 12:17 pm
  besi_fr@hotmail.fr Aurela Gace ft. Dr Flori & Marsel - Origjinale (HOT Remix 2010)
 • Muzik Englisht


  Muzik Englisht♫Ketu mund ti Gjeni te Gjitha Hite e Muzikes englisht♫
  337 Temat
  412 Mesazhet
  Wed Nov 28, 2012 3:40 am
  anderlech Ultra Dance Vol 8
 • Tekste kengesh Shqip

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Tekste kengesh Shqip


  Tekste kengesh ShqipKetu mund te Gjeni Tekste kengesh Shqip
  10 Temat
  35 Mesazhet
  Thu Mar 03, 2016 1:43 pm
  Toni77 Kush Kendon kete kenge ? eshte e viteve 92-96 jo (Afrim Muqiq)
 • Tekste kengesh englisht


  Tekste kengesh englishtKetu munde te Gjeni Tekste kengesh englisht.......
  4 Temat
  12 Mesazhet
  Sat Jan 08, 2011 7:19 am
  Fesstim Eminem ft. Rihana Love The Way You Lie
 • Vidoe Klipe Shqip

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 128 Temat
  389 Mesazhet
  Tue Apr 30, 2013 1:17 am
  tekila OXYGEN 09.04.2010 RTK - Musafir Adem Demaqi
 • TV Show


  TV ShowTe gjitha ato qe jane inqizuar nga tv programe te ndryshme...
  29 Temat
  90 Mesazhet
  Tue Apr 30, 2013 1:17 am
  tekila OXYGEN 09.04.2010 RTK - Musafir Adem Demaqi
 • Vidoe Klipe te Huaja


  Vidoe Klipe te HuajaVideo klipe te Huaja
  56 Temat
  80 Mesazhet
  Mon Oct 18, 2010 5:44 am
  esat 2pac Jay-Z TheGAme Eminem SouljA boy
 • Video 3gp


  Video 3gpKetu mund te gjeni Video 3gp
  4 Temat
  16 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 1:37 pm
  gximos Martesa e Lalushit Pjesa Pare[1] -Per Mobil.3gp
 • Video Humor 2010-2011

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Video Humor 2010-2011


  Video Humor 2010-2011Video Humor shqip
  90 Temat
  949 Mesazhet
  Fri May 15, 2015 12:52 pm
  icrash Kenge E Gaz Per 8 Mars Me Qumilin 1997 Divx (pa Rekllama )
 • Humor&Audio


  Humor&AudioKetu mund te Gjeni te gjitha Humor&Audio qe gjenden ...
  6 Temat
  43 Mesazhet
  Sat Mar 17, 2012 10:23 am
  rangers Mixha Bib dhe Lazgushi - Ska ma Hite[2010]
 • Video nga youtube

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Video nga youtube


  Video nga youtubeVideo nga youtube
  288 Temat
  297 Mesazhet
  Wed Apr 20, 2011 12:28 pm
  AlbveraaTk Machiato Band Ft Labinot Rexha - Maska
 • Video te Ndryshme nga Youtube


  Video te Ndryshme nga YoutubeKetu mund te i Gjeni te gjitha Video te Ndryshem nga Youtube Si psh Ndodhi te Ndryshme, Humor etj.
  5 Temat
  6 Mesazhet
  Tue Apr 12, 2011 4:46 pm
  kusha-net steven gerard
 • Filma Shqiptar

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Shqiptar


  Filma ShqiptarFilma Shqiptar
  Moderator: X-man
  167 Temat
  2008 Mesazhet
  Wed Oct 31, 2018 5:29 am
  ilirjakupi Planeti i Thesarit [2002]
 • Filma Te animuar Shqip


  Filma Te animuar ShqipKetu mund te Gjeni Filma te Animuar te perkthyer ne shqip
  36 Temat
  970 Mesazhet
  Wed Oct 31, 2018 5:29 am
  ilirjakupi Planeti i Thesarit [2002]
 • Kinomatografia ( Cinama-Shqiptare)


  Kinomatografia ( Cinama-Shqiptare)Pershtypjet e juaj per filmat dhe ne pergjithesi kinematografin shqipetare dhe te huaj
  37 Temat
  63 Mesazhet
  Wed Aug 24, 2011 5:34 am
  endritrrasa Flaka e Maleve
 • Filma Te Huaj

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Te Huaj


  Filma Te HuajFilam te Huaj
  Moderator: X-man
  872 Temat
  1662 Mesazhet
  Mon Jul 14, 2014 7:22 am
  profesori.t@hotmail.com Harry Potter and Half Bloody Prince me perkthim shqip HD - New!
 • TV Shows


  TV ShowsMissed an Episode? You may find it here
  5 Temat
  6 Mesazhet
  Wed Nov 24, 2010 9:01 am
  Dg Love Shack (2010)
 • Filma te Huaj me nëntituj Shqip


  Filma te Huaj me nëntituj ShqipFilma Dvdrip & filma të përkthyer që gjenden ne websajtë të ndryshëm nëntituj!
  39 Temat
  250 Mesazhet
  Mon Jul 14, 2014 7:22 am
  profesori.t@hotmail.com Harry Potter and Half Bloody Prince me perkthim shqip HD - New!
 • Programe

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Programe


  ProgramePrograme Per PC
  Moderator: X-man
  513 Temat
  1479 Mesazhet
  Mon Mar 14, 2016 3:43 am
  gjini Youtube Downloader
 • Photoshop


  PhotoshopKetu Mund ti Gjeni te Gjitha Programet Per Photoshop
  51 Temat
  229 Mesazhet
  Mon Sep 10, 2012 1:06 am
  marafredi Ashampoo Home Designer v1.0 Incl. Keygen
 • Cheats & Mods


  Cheats & ModsCheats & Mods
  8 Temat
  45 Mesazhet
  Thu Dec 13, 2012 12:18 pm
  10/09/1996 CD Hack V1.2
 • Programe-Shqip


  Programe-ShqipKetu Mund te i gjeni Programe ne Gjuhen Shqipe
  10 Temat
  136 Mesazhet
  Sat Jan 05, 2013 4:58 am
  arsimi USB drive as Ram (Give Your Windows XP a Boost)
 • Security computer anti Virus


  Security computer anti VirusSecurity computer anti Virus Per Pc Tuaj......
  53 Temat
  161 Mesazhet
  Wed Nov 07, 2012 4:02 pm
  ndero Kaspersky 2011 Blacklist Crack + Keys for 2084 days!
 • Feja Islame

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Feja Islame


  Feja IslameGjithgjka rreth Feja Islame
  27 Temat
  207 Mesazhet
  Thu Nov 08, 2012 2:02 pm
  keri Kur'ani Fisnik - Leximi në gjuhën shqipe Mp3
 • Poezi dhe Vargje Dashurie

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Poezi dhe Vargje Dashurie


  Poezi dhe Vargje DashurieKu ka gje me te bukur se dashuria.Vargje e shprehje te ndyshme.............
  473 Temat
  938 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 2:33 pm
  shaban cakolli VARGJE PËR DASHURINË
 • Sporti


  SportiKëtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj
  193 Temat
  420 Mesazhet
  Sat Sep 08, 2012 3:38 am
  Dg Villa: Më mungoi Spanja
 • 6 Temat
  6 Mesazhet
  Tue May 29, 2012 1:22 pm
  AlbveraaTk Gjermanët që do të luajnë në Euro 2012
 • Kuriozitetet


  Kuriozitetetbisedojm rreth Kurioziteteve.. kopshteve zologjike etj etj...
  49 Temat
  102 Mesazhet
  Wed May 25, 2011 4:47 am
  MrFresh Apokalipsi i pashmangshëm: Fundi i botës në tetor
 • Vipat Shqipatr edhe te huaj


  Vipat Shqipatr edhe te huajKetu mund te Mesoni per Vipat Shqipatr edhe te huaj
  53 Temat
  69 Mesazhet
  Mon Aug 22, 2011 6:28 am
  AlbveraaTk Martohet Kim Kardashian
 • E-books


  E-booksketu mund te fuseni libra te ndryshme si dhe programe per textin e auto-shkolles libera per auto-shkoll dhe libra te ndryshem..
  9 Temat
  17 Mesazhet
  Sat Sep 10, 2011 2:15 pm
  Ergysirealmadrid Encyclopedia Britannica 2010 Almanac
 • Reqeta per Gatim


  Reqeta per GatimKetu Mund te Gjeni Te gjitha Reqeta per Gatim......
  41 Temat
  44 Mesazhet
  Sun Sep 09, 2012 3:02 am
  AlbveraaTk Sarma pa mish
 • Internet Teknologji


  Internet TeknologjiTe rejat nga Internet Teknologji
  78 Temat
  149 Mesazhet
  Thu Feb 17, 2011 8:17 am
  X-man iPhone 4, telefoni më i mirë i vitit
 • Tv Live Albveraa.Tk


  Tv Live Albveraa.TkKetu Mund te Gjeni Televizione Shqiptare edhe te Huaja Live???
  33 Temat
  33 Mesazhet
  Fri Mar 11, 2011 9:20 am
  albvera Fox News Live By Albveraa.Tk
 • Lojra Per Pc

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lojra Per Pc


  Lojra Per PcLojra Per Pc
  Moderatorët: leo, Moderator
  570 Temat
  3139 Mesazhet
  Sat Jan 11, 2014 12:47 pm
  bangarangbit pool Bilardo Champions
 • Sport - Relly


  Sport - RellySport Relly Lojra per Pc
  139 Temat
  1076 Mesazhet
  Wed Oct 16, 2013 8:37 am
  diamanti.pr Muscle Car 3
 • Acion


  AcionLojra Acion
  312 Temat
  1388 Mesazhet
  Sun Jan 05, 2014 9:17 am
  buli Delta Force Task Dagger
 • Psp Games


  Psp GamesKetu Mund te Gjeni te Gjitha Lojrat Psp Games
  13 Temat
  115 Mesazhet
  Wed Dec 05, 2012 3:18 am
  lemi21 GTA: Vice City Stories - PSP
 • Lojra Online


  Lojra OnlineKetu Mund te Gjeni Lojra Online te cilat mund te luani aty per aty ????
  4 Temat
  4 Mesazhet
  Sat Sep 18, 2010 5:33 am
  AlbveraaTk Goodgame Farmer By Albveraa.Tk
 • Trupi & Shendeti

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Trupi & Shendeti


  Trupi & ShendetiKetu mund te Gjeni Gjithcka nga Trupi & Shendeti
  26 Temat
  26 Mesazhet
  Wed Apr 13, 2011 6:35 am
  X-man Thirrjet’ që tregojnë raportin në çift
 • Lifesyle


  LifesyleKetu munde te Gjeni Gjithcka Nga Lifesyle
  17 Temat
  17 Mesazhet
  Wed Apr 13, 2011 6:35 am
  X-man Thirrjet’ që tregojnë raportin në çift
 • Astrologjia


  AstrologjiaKëtu do të gjeni cdo informacion qe ka te bej me këtë degë kaq te mistershme e te bukur të Astrologjisë..
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Fri Jun 11, 2010 5:29 am
  albvera Astrologji kineze
 • Ekonomi dhe Biznise


  Ekonomi dhe BizniseNe kete forum mund te gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo boterore
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Tue Jul 27, 2010 3:58 am
  AlbveraPress Për dy ditë, mbi 3.2 milionë SMS falas nga IPKO
 • Themes, Wallpapers & Screensavers

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Themes, Wallpapers & Screensavers


  Themes, Wallpapers & ScreensaversKtu do i kemi Themes, Wallpapers & Screensavers , per kompjuterin tuaj.
  145 Temat
  525 Mesazhet
  Wed Oct 10, 2012 3:39 pm
  shqiprim.salihu.35 44 Themes for Win XP
 • Foto te Qyteteve te Ndryshme


  Foto te Qyteteve te NdryshmeKetu mund te Gjeni Foto te qyteteve te ndryshme te kosoves ose te nje vendi tjetre?
  15 Temat
  89 Mesazhet
  Sat Jan 08, 2011 7:44 am
  Fesstim PODUJEVA ( Qyteti Llappjjan ) !
 • Tutorials & Mesime


  Tutorials & MesimeKetu Mund te Gjeni te gjitha mesimet Tutorials & Mesime
  30 Temat
  126 Mesazhet
  Thu Aug 16, 2012 3:59 am
  milann Disa TV kanale shqiptare ne internet
Kush është në linjë

6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 258 më Sun Apr 19, 2020 6:23 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


Users having a birthday today : 199 (36), andiandi (35), bedi (39), benishqip (51), beqir (41), BESMIRI (34), dri_ton (43), fidan_dema@hotmail.com (36), Fitore7 (30), flamur mankollari (54), flutraa (31), getuar (36), gygee (109), Ibrahimi (34), marinc (37), Meti1959 (35), Muli1992 (33), nexhip (42), NORRLAND (46), pepi_h4ck (32), relisys114 (32), rifat (25), shabanahmeti (41), shpendi15 (27), sopa (25), te dua vetem ty (31), ToGeRi (28), vitjan (35), Ylli (109)
Users with a birthday within the next 7 days: afrimi (28), AlbionKryeziu (25), albman (44), alea (44), ali_baba (35), alkena (30), amiirr (25), anti (33), ardi009 (41), Ardian Shatrolli (22), Ardian Shatrolli ^__^ (22), arii (33), arismendi (28), bedrihalilaj (36), berattii (33), besart.perteshi1 (29), beshka (44), caumi (50), cebi123 (24), dhalili (25), dini_boy1 (40), edison.1987 (34), edmrena (29), edvin prendi (82), elis domi (30), Elti (40), EnnIs (28), F262063 (23), flavio82 (39), flora (46), Florije Havolli (47), florinagai (52), frann'; (31), goni_pz (41), haziri (54), husaj (31), ildindoj (27), jetliri (31), keli avdiu (29), Kumanova_City (45), kusha-net (29), labinot (25), leeoo (30), leotrimi (43), lira (41), loresaa (32), lumiiii (35), machiatomen81 (40), malaguti (45), malo (29), markelhoxhalli (38), MentorY (31), milikasumi (31), nora (27), qukapiku (32), riikii (32), rogova (50), shemsikastrati (47), sw00rld (32), tekila (47), timialb18 (31), warrior (33), xhensila sako (30), Zumberi (40)

Legjenda : [ Administrators ][ Admin 2 ][ Albveraa Press ][ Super.Moderator ][ Moderator ][ Vip ][ Princess ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 18490 artikuj

Forumi ka 4474 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri icrash


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur