Tuna nuk është ‘e dashuruar’ Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Tuna nuk është ‘e dashuruar’ Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuna nuk është ‘e dashuruar’

Shko poshtë

rrotulli Tuna nuk është ‘e dashuruar’

Mesazh nga MrFresh Mon Aug 10, 2009 4:09 am

Tuna nuk është ‘e dashuruar’ F.0810112611988_m

Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu, ka mohuar thashethemet e fundit se asaj ‘i është rikthyer’ ish-i dashuri i saj, Ledri, ose se ‘është dashuruar në një djalë tjetër’.
Lidhja e Tunës me Ledrin, anëtar i grupit të muzikës rep Skillz përfundoi që vitin e kaluar. Këngëtarja më pas filloi lidhjen me Merti Asllanin, vëllain e këngëtarit Bertan Asllani, por edhe kjo lidhje dështoi, pas të cilës disa media shkruan se ajo është rikthyer me Ledrin, të bazuar në informata nga ‘burime të afërta me Tunën’.

“Nuk e di nga se kush është ky ‘burimi i afërt i imi’, që ka thënë këtë, por nuk ka asgjë të vërtetë. Dëshiroj ta shfrytëzoj rastin për ta përshëndetur ‘burimin’ e afërt”, ka qeshur Tuna në emisionin “By Moon” të TV 21, duke mohuar thashethemet.

Tuna më pastaj ka komentuar edhe një thashetheme më të hershme se është ‘e dashuruar në një djalë tjetër’ duke thënë, “Nuk e kuptoj se si dikush mund të shkruajë ‘e dashuruar’”.

“Në qoftë se të kanë parë me dikë është diçka tjetër, por të thuash ‘e dashuruar në dikë’ është tjetër. Këtu janë në pyetje emocionet dhe nuk e di se si dikush i dallon emocionet e mia. Ndoshta edhe ky është ndonjë ‘burim i afërt’,”, ka shtuar më tej Tuna.
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi