BlackBerry i ri më herët seç ishte paralajmëruar Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

BlackBerry i ri më herët seç ishte paralajmëruar Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackBerry i ri më herët seç ishte paralajmëruar

Shko poshtë

shko BlackBerry i ri më herët seç ishte paralajmëruar

Mesazh nga X-man Tue May 25, 2010 8:13 am

BlackBerry i ri më herët seç ishte paralajmëruar Berry4


Research in Motion kohët e fundit është në pozitë shumë të palakmueshme - derisa konkurrentët pandërprerë plasojnë telefona të rinj mobilë me ekrane gjigante të ndjeshme në prekje, divi kanadez është i preokupuar me insistimin e shfrytëzuesve të vet për tastierën hardverike. Të përshtaten dhe rrinë mirë tastiera e plotë QWERTY dhe touchscreen ekrani i madh nuk është gjë e thjeshtë, por duket se zgjidhja megjithatë është gjetur dhe do të përjetësohet në BlackBerry Bold 9800. Përkundër paralajmërimit të parë që ky model nuk do të paraqitet para shtatorit, informatat e reja thonë se në ofertën e AT&T do të paraqiten madje që muajin tjetër.
Ky telefon mobil do të ketë mekanizëm rrëshqitës kështu që, kur palohet, duke dhe sillet sikurse edhe çdo telefon tjetër i mençur me ekran të ndjeshëm në prekje, ndërsa gjatë chatimit, dërgimit të SMS-ve dhe shkrimit të mailatve mundet që me një lëvizje të gishtit ekrani të shtyhet lart dhe shfrytëzuesi të shërbehet me tastierën e plotë. Prej gjërave tjera interesante Bold 9800 do të ofrojë senzor optik për manovrim nëpër meny, tashmë i parë tek Bold 9700, kamerë të përmirësuar (më në fund), dhe do të bazohet në sistemin e ri operativ BlackBerry OS 6.
Disa karakteristika të sistemit të ri operativ për telefonat mobilë të RiM mund të shihen në spotin reklamues të publikuar kohë më parë.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi