Skype 5.0 beta me videokonferenca Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Skype 5.0 beta me videokonferenca Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skype 5.0 beta me videokonferenca

Shko poshtë

rrotulli Skype 5.0 beta me videokonferenca

Mesazh nga X-man Tue May 25, 2010 8:13 am

Skype 5.0 beta me videokonferenca Beta4

Shfrytëzuesit e Windowsit mund të provojnë beta versionin e IM aplikacionit Skype 5.0, që tani sjell mundësinë e kryerjes së videothirrjeve konferencë. Të interesuarit mini-konferencën mund ta organizojnë me edhe katër shfrytëzues të tjerë, të cilët poashtu duhet të instalojnë këtë beta. Skype tërheq vërejtjen që kjo mundësi në beta është pa pagesë, por kur të paraqitet versioni i plotë kjo mundësi do të bëhet pjesë e paketit premium çmimi i të cilit nuk dihet akoma.
Kjo kompani është duke hulumtuar mundësi të reja financimi, kështu që përveç shërbimeve të reja me pagesë në versionin e ardhshëm mund të presim edhe mënyra të reja të paraqitjes së reklamave. Thirrjet ekzistuese VoIP të Skype si dhe video chati një-me-një edhe më tutje do të jenë pa pagesë. Beta versioni i Skype 5.0 mund të merret nga sajti zyrtar tani për tani vetëm për Windows, kurse versionet për Mac dhe Linux do të jenë në disponim më vonë.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi