Firefoxi i ri vjen vetëm në muajin qershor Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Firefoxi i ri vjen vetëm në muajin qershor Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firefoxi i ri vjen vetëm në muajin qershor

Shko poshtë

Firefoxi i ri vjen vetëm në muajin qershor Empty Firefoxi i ri vjen vetëm në muajin qershor

Mesazh nga Dg Tue Mar 17, 2009 10:14 am

Firefoxi i ri vjen vetëm në muajin qershor F.0317165213637_m

Edhe pse versioni i radhës së shfletuesit më të popullarizuar alternativ ka qenë i përcaktuar të paraqitet gjatë pjesës së parë të vitit 2009, nga tabori i Mozillas raportojnë se Firefox 3.5 do të vonohet paksa.
Integrimi i mundësive të shumta dhe testimet shtesë janë shkaqet kryesore të vonimit të versionit të ri Firefox 3.5. Mesi i vitit është kohë më reale për paraqitjen e tij.

Javën e kaluar Mozilla ka ofruar Firefox 3.1 beta 3, mirëpo siç deklaron Chris Blizzard nga shërbimi i taborit të Mozillas, ky version është larg nga ai përfundimtar.

Edhe pse versioni i ardhshëm i Firefoxit në formë logjike do të duhej të barte shenjën 3.1, në Mozilla kanë vendosur që shifra 3.5 do të theksojë më konkretisht të gjitha shtojcat dhe risitë me të cilat do të vjen versioni i radhës i shfletuesit.

Sipas paralajmërimeve të Mozillas, Firefox 3.5 do të sjellë përmirësime të rëndësishme gjatë ekzekutimit të JavaScript-it dhe mundësive multimediale të shfletuesit pa pasur nevojë të instalohen shtojcat e “palëve të treta”, si Adobe apo Macromedia
Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi