Eliza bëhet Ambasadore Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Eliza bëhet Ambasadore Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eliza bëhet Ambasadore

Shko poshtë

new Eliza bëhet Ambasadore

Mesazh nga AlbveraaTk Sun Oct 24, 2010 4:14 am

Eliza bëhet Ambasadore Eliza-Hoxha-300x282

Këngëtarja nga Kosova, Eliza Hoxha tanimë është ambasadore nderi për mjedisin në Kosovë.

Eliza, së fundmi ka punuar në realizimin e projektit muzikor të titulluar ‘E dua këtë vend’, një këngë dhe video që shpalos brengën për mjedisin kosovar dhe thërret për më shumë dashuri dhe kujdes.
Dhe për këtë përkushtim, këngëtarja është vlerësuar nga Lëvizja ‘BELLS’ (Balkan Environmental Life Leadership Standards), e cila ka çertifikuar pak ditë më parë pesë ambasadorë nderi për mjedisin në Kosovë, mes të cilëve renditet edhe Eliza. “

Kjo është për vullnetin e mirë dhe punën që ne kemi bërë në ngritjen e vetëdijes për mjedisin në Kosovë”, ka treguar këngëtarja Hoxha për një media kosovare. Më tej Eliza ka shtuar: “Mua më kanë zgjedhur nga sfera e kulturës për shkak të këngëve ‘Homazh për Prishtinën’ dhe ‘E dua këtë vend’”.

Ndërkohë, këngëtarja i është përkushtuar punës për publikimin e materialeve të reja muzikore, pasi ajo aktualisht është në përfundim të albumit të saj të tretë.

AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi