Arta bëhet nënë, vajzes ia vendos emrin Viktoria Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Arta bëhet nënë, vajzes ia vendos emrin Viktoria Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arta bëhet nënë, vajzes ia vendos emrin Viktoria

Shko poshtë

new Arta bëhet nënë, vajzes ia vendos emrin Viktoria

Mesazh nga AlbveraaTk Mon Nov 08, 2010 7:18 am

Arta bëhet nënë, vajzes ia vendos emrin Viktoria Arta-bajrami-300x189


Duke përshkruar emocionet e saj si nënë gjatë një prononcimi për të përditshmen “Zëri”, Arta ka thënë se momentet kur ka dëgjuar zërin e vogëlushes kanë qenë të papërshkrueshme.

“Sa kam qenë shtatzënë nuk e besoja se do të jetë një emocion aq i madh kur lind një fëmijë. Në momentin kur ia kam dëgjuar zërin vajzës duke qarë gëzimi ka qenë më i madh që kam përjetuar ndonjëherë në jetë”, ka pohuar Arta.
Arta ka shtuar se lindja është bërë në një klinikë private në Prishtinë.

“Që nga muajt e verës unë jam në Prishtinë për shkak të shëndetit të babit dhe pastaj deri sa ditët e lindjes afroheshin, nuk dëshiroja që të marrë rrugë për në Gjermani. Lindja është bërë në një klinikë private në Prishtinë, por unë jam ndarë shumë e lumtur me gjithë stafin”, pohon Arta.

Arta gjithashtu është shprehur se është e përkushtuar jashtëzakonisht shumë rreth shëndetit të vajzës dhe as që është duke menduar të kthehet njëherë në skenë.

“Për mua është më e rëndësishme fëmija im se gjithçka tjetër në botë. Unë do t’i përkushtohem maksimalisht vajzës sime dhe kur të rritet edhe pak do t’i rikthehem skenës”, ka përfunduar këngëtarja Arta Barjami.

AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi