Morena Taraku tregon për përvojën në Vietnam Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Morena Taraku tregon për përvojën në Vietnam Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morena Taraku tregon për përvojën në Vietnam

Shko poshtë

New Mesazh Morena Taraku tregon për përvojën në Vietnam

Mesazh nga dj47 dr3q Sat Nov 13, 2010 4:10 am

Morena Taraku tregon për përvojën në Vietnam Morena-Taraku


Miss Kosova 2010, Morena Taraku, e cila ka fluturuar për në Vietnam ku do të marrë pjesë në “Miss Earth”, në një bisedë për Telegrafi.com ka thënë se është krenare që është duke e përfaqësuar Kosovën.

Morena thotë se pavarësisht udhëtimit tepër të gjatë dhe të mundimshëm për të, ajo është e lumtur që po merr pjesë atje dhe po e përfaqëson Kosovën në mënyrë dinjitoze.
“Jam në Vietnam dhe po e prezantoj Morenën, e së bashku me të edhe shtetin tim Kosovën. Udhëtimi ishte shumë i gjatë pasi që edhe kam udhëtuar e vetme, por po kalojnë ditët dhe udhëtimin se mbaj mend fare”, tha më e bukura e Kosovës për vitin 2010.

Me pëlqen fakti që Kosova ka filluar të njihet në mbarë botën dhe njihet si një vend i bukur. Secila vajzë mban në kraharorë emrin e shtetit të saj ,unë nuk e di se si ndihen ato, por unë gjatë gjithë kohës përdori këto fjalë: ‘I’m proud of my country’ (Jam krenare për shtetin tim) ’Love you Kosovo’ ( Të dua Kosovë)”.

“Pritja ka qenë shumë e mirë, vërtet po kaloj çaste të mira, por gjëja që mua më pëlqen më së shumti është se kur njerëzit shohin emrin e shiritit tim “Kosovo”, brohorisin së bashku me mua “Kosovo, Kosovo”. Ndërsa sa i përket angazhimeve vërtet jemi shumë të zënë sepse kemi shumë obligime”, ka përfunduar Morena.

Nata finale e Miss Earth organizohet më 4 dhjetor.
dj47 dr3q
dj47 dr3q
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 83
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 11/02/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Ku Nuk ta merr mendja Hiq
Humori Humori : Cafenja Jon
Hobi Hobi : Qka ta merr mendja ty
Horoskopi : Leo

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi