Orinda Huta nuk gjen kohë për klipe Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Orinda Huta nuk gjen kohë për klipe Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orinda Huta nuk gjen kohë për klipe

Shko poshtë

New Mesazh Orinda Huta nuk gjen kohë për klipe

Mesazh nga AlbveraaTk Sat Nov 20, 2010 10:15 am

Orinda Huta nuk gjen kohë për klipe Orinda-Huta-300x189

Orinda Huta eshte përkushtuar shume në punen e saj si moderatore ne emisionin “Next”, aq sa nuk gjen kohë të regjistrojë klipe te reja. Mungesat në muzikë i shlyen më së miri me prezantimin në ekran.

”Është përgjegjësi e madhe të dalësh në ekran, në një formë ndryshe nga mënyra sesi është mësuar publiku të të shikojë. E rëndësishme është që e mirëpritën, çka më lumturon pa masë.
Ndryshe nga eksperienca e parë, e cila ishte në një periudhë të shkurtër, “Next” do të më mbajë më gjatë në ekran, para publikut”, ka rrefyer Orinda eksperiencen e saj per Bluetooth.

Duket se emisioni qe transmetohet çdo ditë nga e hëna në të premten ne Vizion Plus, po i merr shume kohe Orindes:

”Këngët i kam përfunduar, pasi nuk më marrin shumë kohë, por ajo që pengon daljen e tyre është klipi.

Nuk po e gjej kohën për t’i realizuar. Jam mësuar me xhirime minimumi 4 ditore, çka nuk e kam në dorë. Nuk dua të bëj diçka kur nuk jam e bindur që do të dalë mirë.

Gjthsesi, e dua muzikën shumë dhe ndjehem e plotësuar kur punoj, por për momentin nuk mundem. Tani po përkushtohem tërësisht tek emisioni”.

AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi