IPKO shpërblen konsumatorin 10.000 të televizionit digjital kabllor Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

IPKO shpërblen konsumatorin 10.000 të televizionit digjital kabllor Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IPKO shpërblen konsumatorin 10.000 të televizionit digjital kabllor

Shko poshtë

IPKO shpërblen konsumatorin 10.000 të televizionit digjital kabllor Empty IPKO shpërblen konsumatorin 10.000 të televizionit digjital kabllor

Mesazh nga MrFresh Wed Mar 25, 2009 12:00 pm

IPKO shpërblen konsumatorin 10.000 të televizionit digjital kabllor F.0325163500472_m

Kanë mjaftuar vetëm nëntë ditë pune, që kompania IPKO të përfitojë 10.000 konsumatorë me ofertën e saj të televizionit digjital kabllor.
Zenel Zhinipotoku nga Prishtina, ka qenë konsumatori me fat i cili është befasuar këndshëm tw mwrkurwn, kur zyrtarët e kompanisë e kanë njoftuar se ai është konsumatori i 10.000 i shërbimit të televizionit digjital kabllor, të cilin kompania IPKO e ofron në bashkëpunim me platformën e mirënjohur televizive DigitAlb.

“Kompania IPKO sigurisht është lider në shërbimin konsumator, pasi që shërbimin të cilin kjo kompani e ofron është i shkëlqyeshëm. Unë jam i nderuar të fitoj këtë shpërblim, siç është një konsolë Nintendo Wii dhe një marrës digjital, i cili do ta befasojë këndshëm vajzën time të vogël, Enea”, tha ai.

Kompania telekomunikuese IPKO, që nga 16 marsi ka kaluar nga transmetimi televiziv analog në atë digjital. Në bashkëpunim me platformën DigitAlb, konsumatorët e IPKO Digital TV do të kane mundësi që të kënaqen me ofertën më të mirë në treg te programeve informuese, argëtuese, filmave, sportit, muzikës etj.

“Pako e televizionit digjital kabllor të cilën po e ofrojmë është oferta më atraktive në treg, duke e pasur parasysh përmbajtjen, sinjalin cilësor dhe risitë që i ofron ajo. Mirëpo, kjo e arritur është vetëm pikënisje e të gjithë ofertave atraktive të cilat do t’ia ofrojmë konsumatorit të IPKO’s” tha Shpend Jakupi, drejtor komercial në IPKO.

IPKO ofron shërbime telekomunikimi të telefonisë mobile, internetit dhe të telefonisë fikse si dhe të televizionit kabllor. Të tri këto shërbime janë të licencuara nga autoritete përkatëse
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi