Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

+32
everest.evi.3
rigers.besimi.9
miri14789
algrens
klodian
sokolp
rimi
abazi
mihail1100
markelhoxhalli
anis1
lulishte
Arlid
studenti2006
Xtr3m3
labinot11
amerko
Kamolli
iliromania
guribora
moxilla
Don AlCa
keona
valbon
rotnem
ILIRG
aaaralll
henris
rigelci
leli
unedheti
LeRo_StReeTBoy
36 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

New Mesazh Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga LeRo_StReeTBoy Fri Apr 01, 2011 2:41 pm

First topic message reminder :

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv2
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 155854_174895209199433_174028322619455_460005_2505560_n


Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Infokd
Regjisore : Mike Mitchell

Skenari : Josh Klausner dhe Darren Lemke

Data e Leshimit : 21 Maj 2010

Zhanri : Animacion | Aventure | Komedi | Familje | Fantazi

Permbledhja : Pasi e sfidon nje dragua te tmerrshem, e shpeton nje princeshe, dhe e shpeton mbreterine e vjehrrit, cka mund te beje Shreku me? Ne vend qe te frikesoje bashkefshataret, Shreku tani behet i zellshem dhe i pervishet punes ne fushe. Ku mbeti ajo klithja e bishes? Shreku ben nje pakt. Tani, Shreku dhe Fiona nuk jane takuar kurre. Por, Shreku duhet te kthehet ne situaten si ka qene perpara. A ia del?

Rolet : Mike Myers ... Shrek (voice)

Eddie Murphy ... Donkey (voice)

Cameron Diaz ... Princess Fiona (voice)

Antonio Banderas ... Puss in Boots (voice)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv3

Linku hide shëno p.sh. "FLM" për ta shkarkuar! Kosova
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Enjoybylero
LeRo_StReeTBoy
LeRo_StReeTBoy
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 59
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 21/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Mesuesja : Lulë sa bejnë 2+2 ?Luli : 4 bejnëMesusja : Ulu 5Luli : e dita msuse po u habita.
Hobi Hobi : Music...Game...Movie !!
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë


New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga amerko Mon Jan 16, 2012 12:40 pm

flm

amerko
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 6
Regjistrim Regjistrim : 16/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga labinot11 Fri Jan 20, 2012 8:43 am

flm

labinot11
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 20/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga Xtr3m3 Sun Jan 22, 2012 4:38 pm

FLM

Xtr3m3
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 22/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga studenti2006 Fri Jan 27, 2012 6:48 am

Flm
unedheti shkruajti:
LeRo_StReeTBoy shkruajti:Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv2
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 155854_174895209199433_174028322619455_460005_2505560_n


Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Infokd
Regjisore : Mike Mitchell

Skenari : Josh Klausner dhe Darren Lemke

Data e Leshimit : 21 Maj 2010

Zhanri : Animacion | Aventure | Komedi | Familje | Fantazi

Permbledhja : Pasi e sfidon nje dragua te tmerrshem, e shpeton nje princeshe, dhe e shpeton mbreterine e vjehrrit, cka mund te beje Shreku me? Ne vend qe te frikesoje bashkefshataret, Shreku tani behet i zellshem dhe i pervishet punes ne fushe. Ku mbeti ajo klithja e bishes? Shreku ben nje pakt. Tani, Shreku dhe Fiona nuk jane takuar kurre. Por, Shreku duhet te kthehet ne situaten si ka qene perpara. A ia del?

Rolet : Mike Myers ... Shrek (voice)

Eddie Murphy ... Donkey (voice)

Cameron Diaz ... Princess Fiona (voice)

Antonio Banderas ... Puss in Boots (voice)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv3

Linku hide shëno p.sh. "FLM" për ta shkarkuar! Kosova
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Enjoybylero

studenti2006
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 27/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga labinot11 Mon Jan 30, 2012 2:02 pm

flm

labinot11
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 20/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga Arlid Thu Feb 09, 2012 7:28 am

flm

Arlid
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga lulishte Fri Feb 17, 2012 10:34 am

flm shume

lulishte
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 9
Regjistrim Regjistrim : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga lulishte Sat Feb 18, 2012 4:52 am

flm

lulishte
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 9
Regjistrim Regjistrim : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga anis1 Tue Feb 21, 2012 11:00 am

flm

anis1
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 4
Regjistrim Regjistrim : 21/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga Arlid Thu Feb 23, 2012 11:33 am

flm
Arlid
Arlid
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : d
Hobi Hobi : Games
Horoskopi : Leo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga markelhoxhalli Fri Feb 24, 2012 9:20 am

faleminderit
markelhoxhalli
markelhoxhalli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 24/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kalkida
Humori Humori : no
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga markelhoxhalli Fri Feb 24, 2012 9:22 am

flm
markelhoxhalli
markelhoxhalli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 24/02/2012
Vendbanimi Vendbanimi : kalkida
Humori Humori : no
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga mihail1100 Sat Mar 03, 2012 7:56 am

te flm
mihail1100
mihail1100
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 03/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : fier
Humori Humori : larte
Hobi Hobi : pc
Horoskopi : Virgo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga abazi Tue Apr 24, 2012 5:24 pm

flm shume
abazi
abazi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 56
Regjistrim Regjistrim : 24/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : vlonjat
Hobi Hobi : filmat horor
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga abazi Wed Apr 25, 2012 4:29 am

si ta shkarkoi nuk mundem
flm
abazi
abazi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 56
Regjistrim Regjistrim : 24/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : vlonjat
Hobi Hobi : filmat horor
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh shume flm

Mesazh nga rimi Fri May 04, 2012 3:02 pm

unedheti shkruajti:
LeRo_StReeTBoy shkruajti:Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv2
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 155854_174895209199433_174028322619455_460005_2505560_n


Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Infokd
Regjisore : Mike Mitchell

Skenari : Josh Klausner dhe Darren Lemke

Data e Leshimit : 21 Maj 2010

Zhanri : Animacion | Aventure | Komedi | Familje | Fantazi

Permbledhja : Pasi e sfidon nje dragua te tmerrshem, e shpeton nje princeshe, dhe e shpeton mbreterine e vjehrrit, cka mund te beje Shreku me? Ne vend qe te frikesoje bashkefshataret, Shreku tani behet i zellshem dhe i pervishet punes ne fushe. Ku mbeti ajo klithja e bishes? Shreku ben nje pakt. Tani, Shreku dhe Fiona nuk jane takuar kurre. Por, Shreku duhet te kthehet ne situaten si ka qene perpara. A ia del?

Rolet : Mike Myers ... Shrek (voice)

Eddie Murphy ... Donkey (voice)

Cameron Diaz ... Princess Fiona (voice)

Antonio Banderas ... Puss in Boots (voice)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv3

Linku hide shëno p.sh. "FLM" për ta shkarkuar! Kosova
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Enjoybylero
rimi
rimi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 44
Regjistrim Regjistrim : 04/05/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkoder
Humori Humori : mire
Hobi Hobi : filmat
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh flm

Mesazh nga sokolp Tue Jul 10, 2012 6:02 pm

LeRo_StReeTBoy shkruajti:Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv2
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 155854_174895209199433_174028322619455_460005_2505560_n


Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Infokd
Regjisore : Mike Mitchell

Skenari : Josh Klausner dhe Darren Lemke

Data e Leshimit : 21 Maj 2010

Zhanri : Animacion | Aventure | Komedi | Familje | Fantazi

Permbledhja : Pasi e sfidon nje dragua te tmerrshem, e shpeton nje princeshe, dhe e shpeton mbreterine e vjehrrit, cka mund te beje Shreku me? Ne vend qe te frikesoje bashkefshataret, Shreku tani behet i zellshem dhe i pervishet punes ne fushe. Ku mbeti ajo klithja e bishes? Shreku ben nje pakt. Tani, Shreku dhe Fiona nuk jane takuar kurre. Por, Shreku duhet te kthehet ne situaten si ka qene perpara. A ia del?

Rolet : Mike Myers ... Shrek (voice)

Eddie Murphy ... Donkey (voice)

Cameron Diaz ... Princess Fiona (voice)

Antonio Banderas ... Puss in Boots (voice)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv3

Linku hide shëno p.sh. "FLM" për ta shkarkuar! Kosova
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Enjoybylero
sokolp
sokolp
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 10/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tr
Humori Humori : jskd
Hobi Hobi : jkd
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh flm

Mesazh nga klodian Fri Jul 20, 2012 1:54 pm
LeRo_StReeTBoy shkruajti:Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv2
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 155854_174895209199433_174028322619455_460005_2505560_n


Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Infokd
Regjisore : Mike Mitchell

Skenari : Josh Klausner dhe Darren Lemke

Data e Leshimit : 21 Maj 2010

Zhanri : Animacion | Aventure | Komedi | Familje | Fantazi

Permbledhja : Pasi e sfidon nje dragua te tmerrshem, e shpeton nje princeshe, dhe e shpeton mbreterine e vjehrrit, cka mund te beje Shreku me? Ne vend qe te frikesoje bashkefshataret, Shreku tani behet i zellshem dhe i pervishet punes ne fushe. Ku mbeti ajo klithja e bishes? Shreku ben nje pakt. Tani, Shreku dhe Fiona nuk jane takuar kurre. Por, Shreku duhet te kthehet ne situaten si ka qene perpara. A ia del?

Rolet : Mike Myers ... Shrek (voice)

Eddie Murphy ... Donkey (voice)

Cameron Diaz ... Princess Fiona (voice)

Antonio Banderas ... Puss in Boots (voice)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv3

Linku hide shëno p.sh. "FLM" për ta shkarkuar! Kosova
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Enjoybylero
[b]
klodian
klodian
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 20/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : i mir
Hobi Hobi : muzika
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga algrens Tue Jul 24, 2012 7:16 am

pershendetje all...
algrens
algrens
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 24/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : normal
Hobi Hobi : turizmi
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga miri14789 Thu Jul 26, 2012 2:36 am

Flm
miri14789
miri14789
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 51
Regjistrim Regjistrim : 26/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkoder
Humori Humori : po
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Aries

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga rigers.besimi.9 Fri Oct 26, 2012 11:53 pm

flm
rigers.besimi.9
rigers.besimi.9
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 26/10/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : hahahaha
Hobi Hobi : play station 3
Horoskopi : Capricorn

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga everest.evi.3 Sun Jan 06, 2013 1:07 pm

flm
everest.evi.3
everest.evi.3
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 06/01/2013
Vendbanimi Vendbanimi : skrapari
Humori Humori : portokalli
Hobi Hobi : portokallia
Horoskopi : Virgo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh flm

Mesazh nga akrepi Tue Jan 22, 2013 7:13 am

unedheti shkruajti:
LeRo_StReeTBoy shkruajti:Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv2
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 155854_174895209199433_174028322619455_460005_2505560_n


Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Infokd
Regjisore : Mike Mitchell

Skenari : Josh Klausner dhe Darren Lemke

Data e Leshimit : 21 Maj 2010

Zhanri : Animacion | Aventure | Komedi | Familje | Fantazi

Permbledhja : Pasi e sfidon nje dragua te tmerrshem, e shpeton nje princeshe, dhe e shpeton mbreterine e vjehrrit, cka mund te beje Shreku me? Ne vend qe te frikesoje bashkefshataret, Shreku tani behet i zellshem dhe i pervishet punes ne fushe. Ku mbeti ajo klithja e bishes? Shreku ben nje pakt. Tani, Shreku dhe Fiona nuk jane takuar kurre. Por, Shreku duhet te kthehet ne situaten si ka qene perpara. A ia del?

Rolet : Mike Myers ... Shrek (voice)

Eddie Murphy ... Donkey (voice)

Cameron Diaz ... Princess Fiona (voice)

Antonio Banderas ... Puss in Boots (voice)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv3

Linku hide shëno p.sh. "FLM" për ta shkarkuar! Kosova
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Enjoybylero
akrepi
akrepi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 22/01/2013
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : portokallia
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga yadro Mon Apr 22, 2013 1:48 pm

rrofsh
yadro
yadro
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 22/04/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : I larte
Hobi Hobi : shume
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga armnis Wed Feb 12, 2014 1:29 pm

faleminderit
armnis
armnis
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 12/02/2014
Vendbanimi Vendbanimi : shkoder
Humori Humori : shkodran
Hobi Hobi : puna
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga armnis Wed Feb 12, 2014 1:30 pm

miri14789 shkruajti:Flm
armnis
armnis
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 12/02/2014
Vendbanimi Vendbanimi : shkoder
Humori Humori : shkodran
Hobi Hobi : puna
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga highmitrovicaa Sat Nov 22, 2014 10:56 am

unedheti shkruajti:
LeRo_StReeTBoy shkruajti:Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv2flm

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 155854_174895209199433_174028322619455_460005_2505560_n


Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Infokd
Regjisore  : Mike Mitchell

Skenari  : Josh Klausner dhe Darren Lemke

Data e Leshimit  : 21 Maj 2010

Zhanri  : Animacion | Aventure | Komedi | Familje | Fantazi

Permbledhja  : Pasi e sfidon nje dragua te tmerrshem, e shpeton nje princeshe, dhe e shpeton mbreterine e vjehrrit, cka mund te beje Shreku me? Ne vend qe te frikesoje bashkefshataret, Shreku tani behet i zellshem dhe i pervishet punes ne fushe. Ku mbeti ajo klithja e bishes? Shreku ben nje pakt. Tani, Shreku dhe Fiona nuk jane takuar kurre. Por, Shreku duhet te kthehet ne situaten si ka qene perpara. A ia del?

Rolet :  Mike Myers ... Shrek (voice)

Eddie Murphy ... Donkey (voice)

Cameron Diaz ... Princess Fiona (voice)

Antonio Banderas ... Puss in Boots (voice)

Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Downserv3

Linku hide shëno p.sh. "FLM" për ta shkarkuar! Kosova
Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)  - Faqe 2 Enjoybylero
highmitrovicaa
highmitrovicaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 22/11/2014
Vendbanimi Vendbanimi : Mitrovicë
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : gta
Horoskopi : Pisces

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga highmitrovicaa Sat Nov 22, 2014 10:56 am

flm
highmitrovicaa
highmitrovicaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 22/11/2014
Vendbanimi Vendbanimi : Mitrovicë
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : gta
Horoskopi : Pisces

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga highmitrovicaa Sat Nov 22, 2014 10:57 am

highmitrovicaa shkruajti:flm
flm
highmitrovicaa
highmitrovicaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 22/11/2014
Vendbanimi Vendbanimi : Mitrovicë
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : gta
Horoskopi : Pisces

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga highmitrovicaa Sat Nov 22, 2014 10:57 am

highmitrovicaa shkruajti:flm
FLM
highmitrovicaa
highmitrovicaa
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 22/11/2014
Vendbanimi Vendbanimi : Mitrovicë
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : gta
Horoskopi : Pisces

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi