Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

+12
Redonllapashtica
betim
cima14
muzikanti26
emjuesej
heybabyy
ideeali
MISERABLEANTOLEN
Sefedin
armagedon254
dushii
Dg
16 posters

Shko poshtë

New Mesazh Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga Dg Sat Jun 18, 2011 4:24 am

Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD Vinmli


Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?Shkarko_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga dushii Thu Jan 19, 2012 3:25 pm

flm
dushii
dushii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 19/01/2012
Vendbanimi Vendbanimi : namur
Humori Humori : pc
Hobi Hobi : pc
Horoskopi : Virgo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga armagedon254 Sat Jul 28, 2012 6:41 am

flm
armagedon254
armagedon254
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 28/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tetove
Humori Humori : fdsfdsfds
Hobi Hobi : muzika
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga Sefedin Tue Aug 21, 2012 1:49 pm

flm shum per filmin :)
Sefedin
Sefedin
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 21/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Shkup
Humori Humori : Stupcat
Hobi Hobi : Lackier
Horoskopi : Virgo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga Sefedin Tue Aug 21, 2012 2:28 pm

Posto edhe 1 her linkun se nuk bojka ::) plss\
Sefedin
Sefedin
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 21/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Shkup
Humori Humori : Stupcat
Hobi Hobi : Lackier
Horoskopi : Virgo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga MISERABLEANTOLEN Sat Sep 15, 2012 6:56 am

flm
MISERABLEANTOLEN
MISERABLEANTOLEN
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 15/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Humori Humori : mahmutovitet
Hobi Hobi : bbb
Horoskopi : Aries

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga ideeali Mon Sep 24, 2012 5:52 am

flm
ideeali
ideeali
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 24/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Ferizaj
Humori Humori : Fun
Hobi Hobi : Football
Horoskopi : Aries

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga heybabyy Tue Nov 27, 2012 9:53 pm

FLM staffi
heybabyy
heybabyy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 27/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Humori Humori : shkup
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga heybabyy Tue Nov 27, 2012 9:59 pm

heybabyy shkruajti:FLM staffi
heybabyy
heybabyy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 27/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Humori Humori : shkup
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga heybabyy Tue Nov 27, 2012 10:02 pm

heybabyy shkruajti:
heybabyy shkruajti:FLM staffi
heybabyy
heybabyy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 27/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Humori Humori : shkup
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Libra

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga emjuesej Fri Jan 18, 2013 9:12 am

flm
emjuesej
emjuesej
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 04/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga emjuesej Fri Jan 18, 2013 9:17 am

flm
emjuesej
emjuesej
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 04/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga emjuesej Fri Jan 18, 2013 9:21 am

a eksiston hala ky file apo eshte fshij spo muj me downloadu
emjuesej
emjuesej
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 04/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh flm

Mesazh nga muzikanti26 Sun Apr 07, 2013 3:59 pm

dushii shkruajti:flm
muzikanti26
muzikanti26
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 07/04/2013
Vendbanimi Vendbanimi : USA
Humori Humori : katundar e sheherli
Hobi Hobi : futbol
Horoskopi : Cancer

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga cima14 Tue Apr 16, 2013 9:01 pm

flm
cima14
cima14
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 16/04/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Humori Humori : haha
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Pisces

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga betim Mon Jun 03, 2013 5:15 pm

Flm stafi juaj
betim
betim
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 03/06/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Ferizaj
Humori Humori : Te gjitha
Hobi Hobi : Futboll
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Flm

Mesazh nga Redonllapashtica Thu Aug 29, 2013 9:07 am

dushii shkruajti:flm
Redonllapashtica
Redonllapashtica
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 29/08/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtin
Humori Humori : Katundar dhe sheherli
Hobi Hobi : Vozitja
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga Redonllapashtica Thu Aug 29, 2013 9:18 am

Flm
Redonllapashtica
Redonllapashtica
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 29/08/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtin
Humori Humori : Katundar dhe sheherli
Hobi Hobi : Vozitja
Horoskopi : Aquarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga nissii87 Thu Aug 29, 2013 4:21 pm

flm
nissii87
nissii87
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 29/08/2013
Vendbanimi Vendbanimi : london
Humori Humori : adem
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Capricorn

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga egixoxo Thu Feb 20, 2014 11:25 am

flm
egixoxo
egixoxo
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 20/02/2014
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Humori Humori : katunar dhe sheherli
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga elvir katrati Sun Aug 31, 2014 5:27 am

FLM Stafi
elvir katrati
elvir katrati
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 31/08/2014
Vendbanimi Vendbanimi : Shkup
Humori Humori : Katunar dhe sheherli
Hobi Hobi : futball
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga ilirjakupi Wed Oct 31, 2018 5:26 am

flm
ilirjakupi
ilirjakupi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 28/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tetove
Humori Humori : lili
Hobi Hobi : Football
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi