Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Shko poshtë

New Mesazh Vesa Luma: Dua të martohem më mësit

Mesazh nga AlbveraaTk Sun Jun 26, 2011 4:18 am

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  F.0625160651728_m


Këngëtares Vesa Luma i pëlqejnë traditat shqiptare dhe duket se ajo pret mësit për të vënë unazën në gishtin e saj. Vesa e cila këto ditë ka publikuar videoklipin e ri “Ti po don” ishte mbrëmë e ftuar në emisionin “Fehi’s show” i cili u transmetua në “TV21”, ndërsa tha se dëshiron të martohet më mësit dhe të shkojë nuse me shumë vetura.
“Pa ardh me më marr krushqit me 100 vetura nuk bëhëm nuse”, përgjigjet ajo duke qeshur në një nga pyetjet e drejtuesit të emisionit Fehmi Ferati.
Në këtë emision Luma po ashtu tregoi për eksperiencën e bukur që e ka kaluar në “DWS” ndërsa theksoi se Dhërmiun e ka “pikë të dobët”, por mohoj të këtë ndonjë pasuri të patundshme atje.

“Dhërmiu është vendi ku ndihem më së miri, aty ndihem tamam Vesë. Kanë pas shkruar se kam blerë shtëpi, banesë, truall, por asgjë nuk është e vërtetë. Thjeshtë më pëlqen si vend dhe kënaqëm sa herë që shkoj”, ka thënë ajo.
http://www.telegrafi.com/fo/Fehmi%20Ferati,Majlinda%20Kelmendi%20dhe%20Driton%20Kuka.JPG" alt="" />
E shoqëruar nga grupi “Zanzi bend” të cilët janë pjesë e përhershme e emisionit, Vesa këndoi disa këngë live, ndërkohë asaj i ishte përgatitur edhe një befasi ku iu lëshua një incizim i moshës së fëmijërisë në të cilën Vesa kishte kënduar këngën e parë në një festival.

Në “Fehi’s show” mysafirë ishte edhe kampionia e botës në xhudo Majlinda Kelmendi dhe trajneri i saj Driton Kuka, ndërsa personazh në rubrikën “Interesanti i javës”, ishte gjyqtarja e parë shqiptare në futboll, Sanije Krasniqi.

Vesa Luma: Dua të martohem më mësit  Fehmi%20Ferati

Edhe në këtë të premte, prezantuesi i njohur Fehmi Ferati komentoi ngjarjet interesante që kanë ndodhur në javën që lamë pas si dhe titujt e gazetave tona të përditshme. Në këtë emision nuk mungoi as pjesa humoristike, ku nga një aktor u imitua zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, Behxhet Pacolli dhe lobimi i tij në shtetet afrikane.

Emisioni “Fehi’s show” transmetohet çdo të premte në orën 23:00 në “RTV21”, ndërkaq repriza është çdo të marte në orën 13:00.
AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi