Dasma sekrete e Arta Bajramit Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Dasma sekrete e Arta Bajramit Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dasma sekrete e Arta Bajramit

Shko poshtë

Dasma sekrete e Arta Bajramit Empty Dasma sekrete e Arta Bajramit

Mesazh nga kosova1990 Mon Mar 30, 2009 10:12 am

Dasma sekrete e Arta Bajramit Oapxz4

ARTA BAJRAMI Dasma ime sekrete me biznesmenin


Arta Bajrami publikon për herë të parë foton me Xhimi Sekiraqën, të fejuarin e saj prej një muaji e gjysmë. Këngëtarja tregon për “Panorama Plus”, njohjen e rastësishme me biznesmenin 30-vjeçar, në diskotekën e tij në Dysseldorf (Gjermani) dhe planin për ceremoni martese tërësisht private Arta tashmë keni bërë publike fejesën tuaj, më 22 janar me Xhimin.

A mund të na thoni më shumë se kush është ky djalë?

Xhimi është një djalë nga Prishtina dhe jeton në Gjermani prej moshës 14 vjeçare. Tani është 30 vjeç, është biznesmen dhe kemi një muaj e gjysmë, që jemi fejuar. Pas sa kohë njohjeje erdhi kjo fejesë? Jo shumë kohë e gjatë. Rastësisht e kam njohur në diskotekën e tij në Dysseldorf, Gjermani.

Çfarë keni gjetur tek Xhimi?

ARTA BAJRAMI Dasma ime sekrete me biznesmenin Personin që e kam pritur gjatë. Është burri ideal, i pashëm dhe shumë i zgjuar, tipiku i mashkullit me karakter.

Martesën e shihni afër apo larg?

Shumë afër. Kemi plan të kurorëzohemi sa më parë brenda këtij viti. Domethënë të bëhem Arta Bajrami Sekiraqa. Do t’i kushtoni ndonjë këngë të fejuarit? Patjetër. Publiku do ta kuptojë përmes vargjeve që do të ketë kënga e albumit tim më të ri dhe që pritet të dalë në qershor në shitje. Gjithashtu, në kopertinë do vendos një foto timen me Xhimin, por për këtë më duhet ta bind si fillim (qesh).

Do të organizoni ceremoni martese dhe si mund të jetë?

Nuk do të bëj dasëm të madhe, me siguri do të jetë shumë private. S’kam dëshirë të bëj ceremoni me shumë njerëz, atë do ta bëj vetëm për vete dhe për Xhimin.

Ku e festuat Shën Valentinin dhe a shkëmbyet dhurata?

Po e festuam në Shtutgart, sepse unë kisha një koncert atje. Ai më bëri një dhuratë të kushtueshme, komplet bizhu të firmës “Cartier”. Sa mund të ketë kushtuar? Them 5 mijë euro.

Me çfarë po merreni tjetër tani në muzikë?

Me koncerte. Para disa ditësh dhashë një koncert në Zvicër, pastaj u ktheva në Dysseldorf dhe sot jam në Hanover për një tjetër koncert.

Ç’do të ndodhë me karrierën tënde pas martesës?

Karriera ime patjeter do të vazhdojë edhe më fuqishëm. Xhimi është shumë ambicioz dhe dëshiron të më shohë në skenë
kosova1990
kosova1990
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 308
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 09/03/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Germania
Humori Humori : Hello
Hobi Hobi : Nuk Jam Ka di
Horoskopi : Leo

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi