Will.I.AM e mbron Justin Bieberin  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Will.I.AM e mbron Justin Bieberin  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Will.I.AM e mbron Justin Bieberin

Shko poshtë

new Will.I.AM e mbron Justin Bieberin

Mesazh nga MrFresh Sat Apr 20, 2013 5:20 am

Will.I.AM e mbron Justin Bieberin  F.0420120702347_m


Producenti dhe këngëtari Will.I.Am e ka mbrojtur superyllin Justin Bieber, duke thënë se ai është një prej njerëzve më të talentuar me të cilët ka punuar ndonjëherë.

Bieber i cili ishte kritikuar pas skandaleve të shumat qysh prej ndarjes nga e dashura Selena Gomez, duket të ketë marrë përkrahjen nga njeriu që i ka ndihmuar shumë gjatë karrierës së tij.

“Justin është talent i madh. Prej të gjithë njerëzve që unë kam punuar, ai është më i miri me të cilin unë kam pasur punë ndonjëherë. Më kujtohet kur ai erdhi në fillim. Ishte shumë vështirë. Dallimi mes meje dhe tij ishte i madh. Ai është rritur para të gjithëve, unë dhe ju të gjithë që po e kritikoni jemi rritur në privatësi”, është shprehur Will.

_________________
Will.I.AM e mbron Justin Bieberin  2aj0xf4
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi