ëndrra E Bleros, Dueti Me Beyonce Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

ëndrra E Bleros, Dueti Me Beyonce Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ëndrra E Bleros, Dueti Me Beyonce

Shko poshtë

ëndrra E Bleros, Dueti Me Beyonce Empty ëndrra E Bleros, Dueti Me Beyonce

Mesazh nga MrFresh Tue May 12, 2009 4:47 am

ëndrra E Bleros, Dueti Me Beyonce BLERO

Blero ka shpalosur së fundi ëndrrën prej kohësh, realizimin e një dueti me këngëtaren e famshme amerikane Beyonce Knowles. “Ëndrra ime është të bëj një duet me Beyonce-n”, ka thënë këngëtari në një intervistë dhënë shtojcës “Bluetooth” të Gazetës Shqiptare. Blero ka qëndruar ditëve të fundit në Tiranë, për siç, ka thënë ai, arsye private. Por, edhe për t’i bërë marketing këngës së tij “Nuk më deshte”, me të cilën është kualifikuar për finalen e madhe të “Top Fest 6”. Lidhur me çmimin, këngëtari, ka thënë se për të më i rëndësishëm sesa çmimi është pjesëmarrja në një festival, siç është Top Festi dhe të qenit pranë fansave, deklaratë kjo që tashmë është shndërruar në refren të shpeshtë të një pjese të konsiderueshme këngëtarësh.
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi