Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 

Sms Free
Facebook Albveraa.Tk
Fito Online
Top posters
MrFresh (1569)
 
Dg (1326)
 
AlbveraaTk (878)
 
X-man (759)
 
AlbveraPress (639)
 
Serpenta (605)
 
albvera (562)
 
admin-Triplexx (561)
 
mimini (517)
 
tingulli-3 (416)
 

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Tema Fundit
» Planeti i Thesarit [2002]
Wed Oct 31, 2018 5:29 am nga ilirjakupi

» Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD
Wed Oct 31, 2018 5:26 am nga ilirjakupi

» E bukura dhe Bisha DvdRip
Mon Nov 27, 2017 3:28 pm nga Feralbo

» Youtube Downloader
Mon Mar 14, 2016 3:43 am nga gjini

» Kush Kendon kete kenge ? eshte e viteve 92-96 jo (Afrim Muqiq)
Thu Mar 03, 2016 1:43 pm nga Toni77

» Kenge E Gaz Per 8 Mars Me Qumilin 1997 Divx (pa Rekllama )
Fri May 15, 2015 12:52 pm nga icrash

» Ekrem Kurtishi - Vajz zvicrane
Sat Apr 18, 2015 2:42 pm nga archi88

» “Torcida” në protestë derisa Trepça të kalojë në pronësi të shtetit të Kosovës
Tue Jan 20, 2015 3:34 pm nga MrFresh

» SpongeBob SquarePants Tritons Revenge (2010)
Sat Nov 22, 2014 10:59 am nga highmitrovicaa

» Shrek Forever After (Dubluar në Shqip)
Sat Nov 22, 2014 10:57 am nga highmitrovicaa

» The Search For Santa Paws 2010
Sat Nov 22, 2014 10:53 am nga highmitrovicaa

» Registry Mechanic 8
Thu Sep 11, 2014 1:40 am nga rihatakud

» Harry Potter and Half Bloody Prince me perkthim shqip HD - New!
Mon Jul 14, 2014 7:22 am nga profesori.t@hotmail.com

» Slumdog Millionaire (2009 Shqip) DvD RiP
Sat May 10, 2014 1:01 pm nga koalban

» Hamez Llapqeva - Per ty Kosov 1-2009NEW NEW !!!!
Sat Apr 12, 2014 9:35 pm nga VD

» Rio [2011] 720p BRrip [Alb] Dubluar ne shqip
Wed Apr 09, 2014 5:56 am nga ujku80

» Wi-Fi Hack (New 2010)
Tue Feb 25, 2014 10:12 pm nga gjingila

» TOP 100 HITS '90s --->> SHQIP
Fri Feb 21, 2014 3:16 pm nga lion_ch

» Ralf Shkatërruesi (2012) 720p x264 AC3 (Dubluar në Shqip)
Thu Feb 13, 2014 11:48 am nga armnis

» YouTube Downloader HD 2.1.3 Portable
Tue Feb 11, 2014 11:58 am nga gjini

“Torcida” në protestë derisa Trepça të kalojë në pronësi të shtetit të Kosovës

Tue Jan 20, 2015 3:34 pm nga MrFresh

Tifozët e klubeve sportive “Trepça” kanë filluar një protestë në Mitrovicë, në shenjë solidarizmi me minatorët, e cila do të zgjatë derisa qeveria e Kosovës të marrë vendim që Miniera e Trepçës të kalojë në pronësia të shtetit të Kosovës .

Në njoftimin e bërë publik përmes rrjetit social Facebook, tifozeria …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)

Sat Apr 20, 2013 5:24 am nga MrFreshKim Kardashian ka shokuar të gjithë me imazhet e fundit të saj, ku ajo shfaqet në mbipeshë, por në lindjë të mirë pavarësisht faktit se po hyn në muajt e fundit të shtatzënisë.

Një fustan i ngushtë nga materiali i shtrëngueshëm me ngjyrë të gjelbër të ujit të detit ka qenë zgjedhja e Kim, që ka mahnitur …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Pato, 20 mijë euro në muaj ish-gruas

Sat Apr 20, 2013 5:21 am nga MrFresh
sh-futbollisti i klubit futbollistik italian, Milan, Alexandre Pato, do të duhet që t’ia paguajë 20 mijë euro në muaj ish-bashkëshortes së tij si dëmshpërblim për divorcin e tyre.

Modelja e njohur Stephany Brito do të përfitojë në 12 muajt e ardhshëm shumën prej 20 mijë eurosh në muaj, në një total prej 360 mijë …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Will.I.AM e mbron Justin Bieberin

Sat Apr 20, 2013 5:20 am nga MrFresh
Producenti dhe këngëtari Will.I.Am e ka mbrojtur superyllin Justin Bieber, duke thënë se ai është një prej njerëzve më të talentuar me të cilët ka punuar ndonjëherë.

Bieber i cili ishte kritikuar pas skandaleve të shumat qysh prej ndarjes nga e dashura Selena Gomez, duket të ketë marrë përkrahjen nga njeriu që i ka …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Eliza, e tmerruar pas ngjarjeve në Boston

Sat Apr 20, 2013 5:19 am nga MrFreshAktorja shqiptare Eliza Dushku është tmerruar pasi ka parë xhirimet televizive të betejës në qytetin e saj të lindjes, Boston, ku policët kishin ndjekur të dyshuarit në lidhje me bombardimet e ditëve më parë në këtë qytet.

Aktorja e serisë “Buffy the Vampire Slayer” është rritur në Watertown, një qytezë e vogël e …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Ora
Moti ne kosovo

Tv Live Albveraa
Sport Live Albveraa.Tk
Statistikat
Forumi ka 4474 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri icrash

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 18490 artikuj v 7287 temat
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 79 më Sun Oct 16, 2011 2:06 pm
March 2019
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Filma Shqip Online
Emisjonet Shqip
 
RTK

Te Gjith te Dreta e Rezervuar Nga Albvera© 2010
Albanian TopSites